2733

بابام ماهی یه بار اینا دلش بخواد از غذایی که اون پخته برام میاره 

سری قبل قشنگ در قابلمه رو باز کردم روش بود غذا برنجی بود 

دیشبم دلمه آورده بود. نصفشو خوردیم ته قابلمه چندتا موند از سرکار اومدم میخواستم گرمش کنم زیر دلمه ها دیدم 

اخه مشکلیم نداریم ارتباطمون رسمیه کاملا و دورادور من شاید ماهی دوماهی یه بار برم. خیلی ناراحت شدم 

من موهام مشکی بلنده یکدست اما هربار موی روشن کوتاه افتاده 

خیلی حالم بد شد بدون ناهارم موندم 😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبادا چیزی بگی همیشه قدردان باش . اون بنده خدام حتما ریزش مو شدید داره

نگفتم فقط حس بد میگیریم میگم نکنه راضی نیست بابام به زور غذا میاره البته منم به بابام چندبار گفتم نیار زحمت نکش اما دلش طاقت نمیاره البته این روند شاید ماهی یکبار باشه 

من یه مدت تو غذاهام مو بود آسی شده بودم یطوری بود که انگار از قصد تو غذای من مو میریزن همیشه هم تو غذای من بود یبار هم خونه عمه ام بودم برام غذا آوردن یه جوری مو تو غذا پیچیده بود که حالم به هم خورد من این جور موقع ها اصلا نمیتونم لب به غذا بزنم مگه این که خییییییلی ضعف داشته باشم و چیزی نباشه بخورم که اونم زیا مطمىن نیستم 

🤍
من یه مدت تو غذاهام مو بود آسی شده بودم یطوری بود که انگار از قصد تو غذای من مو میریزن همیشه هم تو غ ...

من چون باکسی در ارتباط نیستم خیلی اتفاق نمیفته خودمم موهام تا باسنمه خودمم ریزش دارم اما موقع آشپزی میبندم حس میکنم شاید راضی نیست بابام برام غذا بیاره

من چون باکسی در ارتباط نیستم خیلی اتفاق نمیفته خودمم موهام تا باسنمه خودمم ریزش دارم اما موقع آشپزی ...

من اون لحظه خونه عمه ام حس کردم از قصد مو ریختن تو غذا چون رابطه هامون زیاد جالب نیست ولی این فقط یه سوءظن می‌تونه باشه وگرنه ممکنه تهمت بزنم که این بدتر از دیدن مو تو غذاست حتی سوءظن هم گناهه

🤍
من چون باکسی در ارتباط نیستم خیلی اتفاق نمیفته خودمم موهام تا باسنمه خودمم ریزش دارم اما موقع آشپزی ...

وای یبار اومدم مسواک بزنم یه موی بلند تو برس مسواکم دورتادور پیچ خورده بود خدایی این قشنگ معلوم بود کار کسی هست 

🤍