2733

هنوز تو شوکم! باورم نمیشه اصلا!!!! چه کارایی ک واسش نکردم! چه رفاقتی ک ب پاش نریختم!!!

من متاهلم و دنبال کارای بچه دار شدن و آزمایش و اینا، اصن جا خوردم زنگ زد بهم هرچی از دهنش در اومد بهم گفت، گفت تو همین الان تو ماشین علی نشستی!!!!!!!

درحالی که من همون لحظه کنار شوهرم نشسته بودم داشتیم فیلم میدیدیم، شوهرم هم گفت فقط بلاکش کن همین، خودتو واسه ی آدمی که بی ارزشت می‌کنه سختی نده دیگه،

دوست سابقم خودش مجرده قبلا طلاق گرفته ی پسر داره، منو خوب می‌شناسه می‌دونه دنبال این کارا نیستم،

میتونستم رو در رو کنم با دوس پسرش یا بهش ثابت کنم یا خجالتش بدم، اما لحظه ای ک بهم شک کرد رفاقتمون تموم شد💀 حوصله ی اثبات هم واسه آدمی مثل اون نداشتم و ندارم. بلاکش کردم از همه جا. کار درستی کردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا دوست همینه من دوتا دوست صمیمی داشتم باهم اوکی نبودن بعد اینارو باهم دوست کردم دیگه منو فراموش کردن

یه مدت بعد باهاشون رفتم بیرون جدا جدا

ولی اصلا حس خوبی نداشتم انگار پیش غریبه بودم