2733
عنوان

اعتیاد دختر بچه ی دوساله

506 بازدید | 33 پست

اگه  مادری معتادباشه و وقتی نوزادش بدنیا بیاد به بچه هم مواد بده والان بعداز دوسال ببره دکتر واسه ترک دادن 

آیا بهزیستی ورود میکنه؟؟؟

خودشون میگن چون شخصی می‌بریم دکتر بیمارستان هم بستری بشه کسی کاری نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم 

الهی بمیرم برا اون بچه😭😭😭😭😭😭😭😭

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

😑

کهکشان۰۰ سابق کاربر سال ۱۴۰۰🦋چقدر شبيه كشورم شده ام تنها و در آستانه ويراني💔                                                  مادر بزرگم آلزایمر داره یه روز یه عکس رو دیوار دید و گفت:این زن کیه که رضای من رو بغل کرده...خودش رو فراموش کرده بود ولی پدربزرگم رو نه…

به بچه برا چی بده خاک تو سرش

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

اون آشغاال که به بچه رحم نکرده رو باید بگیرن اعدام کنن تا دنیا ی انگل کمتر داشته باشه

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
چون می‌گفته  بچه توشکمش معتاد شده اگه ندم خماری میکشه

یاخدا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706