2733
عنوان

خیلی بشدت وحشت دارم از شپش 😑

206 بازدید | 22 پست

یعنی اگه خدایی نکرده یه وقت بزنه به موهام دق میکنم

تازه یذره موهام دارن بلند میشن 

تاحالا پیش اومده براتون این موضوع؟

برای درمان چیکار کردین و چند وقته درمان شدین؟

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

حالا ک نداری

واسه چی انقد میترسی و این سوالارو میکنی 

من یه مدت خیلی میترسیدم سالی 3 بار شپش میگرفتم الان بش فک نمیکنم سالهاس خبری نیس

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش فکر نکن چون از هرچی بترسی سرت میاد.اگه خدایی نکرده دچارش هم شدی راه حالش خیلی ساده اس دیگه نیازی به شامپوی مخصوص واینا هم نیست.فقط یه شامپو ضد شوره بگیر یه هفته بزن تمومه حتی نمیخواد تمیزشم کنی خود شامپو تخم شپشو شوره تشخیص میده همه رو نابود میکنه

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
حالا ک نداریواسه چی انقد میترسی و این سوالارو میکنی من یه مدت خیلی میترسیدم سالی 3 بار شپش میگرفتم ا ...

تو سر یکی از دختر بچه های فامیلمون دیدم

وای از اون روز زندگیم جهنم شده دارم سکته میکنم

دادم چند نفر موهامو چک‌کردن چیزی نبود ولی بازم همش به فکرشم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
اره دوبار باسرکه شستم درعرص چندروز ریشه کن شد

از کجا فهمیدی شپش داری؟موهات بلند بود یا کوتاه؟

بهش فکر نکن چون از هرچی بترسی سرت میاد.اگه خدایی نکرده دچارش هم شدی راه حالش خیلی ساده اس دیگه نیازی ...

جدی میگی؟خب من مدام خیلی وقته دارم شامپو کلیر ضد شوره میزنم

یعنی واقعا تاثیر داره؟

تو سر یکی از دختر بچه های فامیلمون دیدموای از اون روز زندگیم جهنم شده دارم سکته میکنمدادم چند نفر مو ...

بش فک نکن

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
جدی میگی؟خب من مدام خیلی وقته دارم شامپو کلیر ضد شوره میزنمیعنی واقعا تاثیر داره؟

پس مطمئن باش اصلا نمیگیری.منم دخترم گرفت یه هفته شامپو ضدشوره کلییر زد خوب خوب شد یعنی انقدر توسرش پر بود من فقط به کچل کردنش فکر میکردم.بعد یه هفته از تعجب شاخ درآوردم که هیچی نیست موهاشم تا کمرشه،اتفاقا کلییر ایرانیشم خریدم خارجیش گیرم نیومد

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
من دخترام چندوقت بود درگیربودن بعد به چیزی سوهرم ازداروخونه گرفت معجزه کرد ،حواسم نیود قوطیشو انداخت ...

طریقه استفادشو یادته؟ و اینکه شوهرت چند خریده بود؟

من یه مدل دیدم تو نت زیاد تعریفشو کرده بودن

پراینت پریم همچین اسمی داشت قیمتشم حدود ۲۰۰ بود

از عطاری پودر شپش میخری ،یکبار استفاده میکنی همشون از بین میرن .بعدش نرم کننده میزنی و با شونه مخصوص شونه میکشی .بیشتریا میریزن .بقیه هم به مرور پوک میشن مثل شوره میریزن .مشکل بزرگی نیست 

پس مطمئن باش اصلا نمیگیری.منم دخترم گرفت یه هفته شامپو ضدشوره کلییر زد خوب خوب شد یعنی انقدر توسرش پ ...

وای چه خوب 

چیز دیگه ای استفاده نکردی براش تو اون مدت؟

2706