2777
2789

اگه باونی که شیرازه ،زن همسایمون دوتاشون اونجا عمل کردن خوبه کارش ولی خواهرشوهریکیش عمل کرده اونجا افتضاحه خیلی کوچیک شده 

ما انسان ها مثل مدادرنگی هستيم…شايد رنگ مورد علاقه يکديگر نباشيم!!!اما روزی …براي کامل کردن نقاشيمان به دنبال هم خواهيم گشت ..به شرطي که همديگر را تا حد نابودي نتراشيده باشيم….
اگه باونی که شیرازه ،زن همسایمون دوتاشون اونجا عمل کردن خوبه کارش ولی خواهرشوهریکیش عمل کرده اونجا ا ...

هم تهران مطب داره هم شیراز

پناه بر خدا دیگه شنبه وقت عمله

باید به خدا پیله کرد.تنها بااو می‌توان پروانه شد🦋

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

سلام دوستان من پارسال پیش دکتر سینا غیاثی عمل ابدو و‌پروتز سینه انجام دادم‌ خیلی حرفه ای انجام داده حتی دختر عمم پیش بهترین دکتر زیبایی اصفهان انجام داده که نوبت های عملش زودتر از شش ماه نمیده ولی عمل من خیلی بهتر شده فقط یک مقدار بد قولی شون اذیتم کرد چون روسیه درس میخوندم آن لاین مشاوره میخواستم واتز اپ جوا ب خیلی دیر میدادند و نتونستم طبق برنامه پیش برم و دوم قیمت نسبتا بالاست ولی اگه مشکل هزینه ندارید کارش عالیه و دکتر صادقی هستن با جون بیمار بازی نمیکنن امیدوارم به درد شما خورده باشه چون خودم هم یک سال در به در دنبال دکتر بودم در ضمن عمل ابدو درد داره اگه کسی میگه نداره دروغ میگه😀

2803