2733
عنوان

جنسیت بچه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 65 پست
من از خود سونوگرافی نیلو پرسیدما؟ گفتم سونو چنده گفت ازاد 120تومن.

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از خود سونوگرافی نیلو پرسیدما؟ گفتم سونو چنده گفت ازاد 120تومن.

سلام . ني ني تون دختره يا پسر؟

🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷

سلام این تاپیکت ندیده بودم سوگل جونم الان که دیگه شازده پسرت تو بغلته به سلامتی ببوسش 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
استارتر سلام اگه برخط شدین ممنون میشم اطلاع بدین!

سلام جانم؟ 

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

سلام . ني ني تون دختره يا پسر؟

پسره عزیزم 

سلام ابن خواب میاد دوستم  فردا هستین یا دوباره رفت تا شش ماه دیگه؟؟

متوجه نشدم؟؟؟ ابن خواب میاد؟ یعنی چیی؟؟ 

امضارو خوندین؟

ایدی تلگرامم هست 

اگهکار واجب داشتین میتونستین مسیج بدین همون شش ماه پیش!  😉

متوجه نشدم؟؟؟ ابن خواب میاد؟ یعنی چیی؟؟  امضارو خوندین؟ ایدی تلگرامم هست  اگهک ...

سلام مجدد

اعیاد پیش رو را تبریکه میگم 

اشتباه تایپی بود: من خوابم میادر

مسئله این هست که ما سوگل ساداتی را میخواهیم که بیاد دوباره  عین قبل تو نی نی سایت نورافشانی بکنه

سلام مجدد اعیاد پیش رو را تبریکه میگم  اشتباه تایپی بود: من خوابم میادر مسئله این هست که ما ...

سلام عزیزم 

اسعدالله ایامکم همچنین 

اول این که به من خیلی لطف داری گلم

تو نی نی سایت جو مثل گذشته نیست متاسفانه.. 

خیلی تغییر کرده

قبلا جو دوستانه تر بود

اکانت ها واقعی تر بود

الان پر از اکانت فیک شده 

ولی هنوز خیلیییی ها از نی نی سایت بهم تو تلگرام و واتساپ مسیج میدن

و اونجا گروه های ختم و دعا داریم 😊 

2706