2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
برو پیش روان شناس وسواس فکری و اضطراب داری

بخدا الان سر خودمو میزنم تو دیوار 

ایشالا بمیرم راحت شم 

ی نفر بهم گفت احتمال خیلی زیاد بارداری 😭😭 

چه غلطی بکنممم 

گفت بیبی چک ۱۰۰ درصد نشون نمیده یکی دوماه هم طبیعیه پریود شدن

ی چیزی شد خیلیییی ترسیرم😭😭😭  وای خدا منو برداره

عزیزم بارداری به این سادگی ها نیست  خودتو عذاب نده اگر باردار بودی اصلا پریود نمی شدی 

تاپیک های قبلتو خوندم در جریانم منم هم سن شما هستم خیلی ناراحت شدم ولی اعتماد کردن توی این دور و زمونه واقعا سخت شده  اصلا بهش فکر نکن سخته فراموش کردنش ولی یه روز پشت سرتو نگا می‌کنی و متوجه میشی که خیلی زیاد 

نگران چیزایی بودی که اصلا اهمیتی نداشتن 🙂

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا می دونم این ماه دارم مامان میشم  شکرتتتت 😍🤍دیدی گفتم این ماه مامان میشم تاریخ 1403/07/23بی بی چکم مثبت شد  خدایا شکرت😍و من لایق نام مادر شدم 🤍🤰🏼👶🏼 خدایا مواظب تو دلیم باش 🙏🏻🤍😍
بخدا الان سر خودمو میزنم تو دیوار  ایشالا بمیرم راحت شم  ی نفر بهم گفت احتمال خیلی زیاد ...

احتمال بارداری نداری عزیزم. فوقش هم اگه واقعا شرایطش نیست یه فکری براش میکنی. این همه استرس و خودکشی نداره که 

احتمال بارداری نداری عزیزم. فوقش هم اگه واقعا شرایطش نیست یه فکری براش میکنی. این همه استرس و خودکشی ...

چه فکری جز خودکشی باید بکنم؟؟ توروخدا من دوست ندام خود کشی کنم

یکی بهم گفت ممکنه تو ماهای اول طبیعیه

عزیزم منظورشون لکه بینی هست نه پریود کامل🗿🗿😐

اصلا کسی که بارداره نباید پریود شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا می دونم این ماه دارم مامان میشم  شکرتتتت 😍🤍دیدی گفتم این ماه مامان میشم تاریخ 1403/07/23بی بی چکم مثبت شد  خدایا شکرت😍و من لایق نام مادر شدم 🤍🤰🏼👶🏼 خدایا مواظب تو دلیم باش 🙏🏻🤍😍
😭 دیگه مردم و زنده شدم 

عزیزم باردار نیستی چرا نمیخوای قبول کنی؟؟ 🤌🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا الان سر خودمو میزنم تو دیوار  ایشالا بمیرم راحت شم  ی نفر بهم گفت احتمال خیلی زیاد ...

یکی چرت گفته اگه بلافاصله بی بی چکت پررنگ بشه بارداری 

۲۶فروردین کجا و خرداد کجا دوبارم پریود شدی

2801