2777
2789
عنوان

مدرسه گوشیمو ازم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1838 بازدید | 171 پست
راهنمایی که بودم اگر نمیخواستیم نماز بخونیم یا ورزش کنیم و میگفتیم عذر شرعی داریم میبردنمون توی دستش ...

تو کدوم شهر و مدرسه درس میخوندی؟

من خودم متولدین ام....بچهای دهه ۸۰ و دهه ۹۰ دارم...من خودمم مدرسه رفتم،دانشگاه رفتم،،یا بچهامم مدرسه میرن حالا بزرگن اصلا همچین موردی نداشتیم و نشنیدیم،که بخوان بخاطر نماز خوندن و ورزش نکردن، دانش آموزی ببرن دستشویی و بدنشون بگردن،یا داخل شلوارشو ببینن که آیا راست میگه،،یا دروغ...زمان ما که خیلی سختگیری بود،،اینکاررو نمیکردن هیچوقت....همینقدر که به زبون می‌گفتیم مریضیم کفایت میکرد

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
ما ساده بودیم و میترسیدیمولی الان دیگ اینطور نیس و بچه ها نترس و زبون دار شدن و درستشم همینه که نزار ...

مدیرمون چهارشنبه با لحن خیلی بدی جلو ۴۰ نفر بهم گفت شما خیلی غلط کردی گوشی اوردی منم هیچی نگفتم الان پشیمون شدم.

حداقل میتونستم مودبانه از حق خودم دفاع کنم😂💔

کاملا قانونیه

حراست هم پشت مدرسه رو میگیره

شما گه حسابت پاکه چرا میترسی؟ اصلا اگه میخواستی به مادر بزرگت زنگ بزنی چرا همون اول که رفتی صادقانه به مدیر نگفتی موبالتو همونجا تو دفتر میذاشتی زنگ آخر تحویل میگرفتی این کار اصلا اشکالی هم نداشت

ریپلای نکنید لطفا

مدیرمون چهارشنبه با لحن خیلی بدی جلو ۴۰ نفر بهم گفت شما خیلی غلط کردی گوشی اوردی منم هیچی نگفتم الان ...

همون هیچی نگفتی و احترام نگه داشتی خیلی بهتره

میگن دختر خوبی بوده ،،اشتباه کرده گوشی آورده....اگه جواب بدی طور دیگه ای روت حساب باز میکنن

تو کدوم شهر و مدرسه درس میخوندی؟من خودم متولدین ام....بچهای دهه ۸۰ و دهه ۹۰ دارم...من خودمم مدرسه رف ...

مدرسه دولتی بود و معاونش یه ادم پیری عقده ای روانی ک از اذیت کردن لذت میبرد و اگر والدینی هم اعتراض میکردن سر اونا هم داد و هوار میکشید که بچه خودت مقصره

بخدا جلو ورودی دستشویی هم دوربین بود حتی

این حرف برا ۶ ۷ سال پیشه

رمز گوشیتووووو ندی بگو شخصیه بابا اصبا حریم شخصیته

نمیفهمن که

اونروز رفیقم گفت حریم شخصیمه نمیدم گفت تو مدرسه چیزی به اسم حریم شخصی وجود نداره.

رمز گوشیشو گرفت خودشم از دفتر بیرون کرد گوشیشو گشت

2801