2777
2789
عنوان

ناراحتم ولی سکوت میکنم

128 بازدید | 13 پست

سلام

من تو یه شهر دیگه زندگی میکنم مادرم ایناهم جایی دیگه منم اینجا غریبم یک ماهه مادرمو ندیدم مراسم عقد فامیلامون هست دوستم از جایی دور میاد خونه مادرم اینا هی زنگ میزنه ک بیا ولی شوهرم میگه نرو ...... میگه من تنها میشم نمیتونم بدون شما خیلی تو تنهاسی و سکوت گریه کررررردم واقعا بریدم دلم تنگه برای خانوادم برا جو صمیمی برای ابجیا داداشااا دوست دارم بلند بلند گریه کنم بلکه اروم بشم همیشه حسامو سرکوب میکنم .

دوستش دارم ؛مادرم را میگویم...

منم سکوت میکنم

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه مگه کسی باید برامون تصمیم بگیره خودمون تصمیم میگیریم میگه جرا میخوای الان بری جون فلانی داره میاد  خیلی چیزا گفت جوابش ندادم اصلا فقط سکوت کردم گفت میریم ولی یه وقت دیگ باهم میریم .... ولی اون موقع نمیرم باهاش .

منم ‌‌دورم ازشون خیلی سختمه دلم برااونروزاکه دخترشون بودم تنگشده😭 

وااییی درکت میکنم الان شوهرم هیچ جا تنهایی نمیزاره هروقت خودش بود باید بریم 

چرا میگه نرو؟! خب باهاش حرف بزن بگو دلتنگ خانوادتی، چرا باهم نمیرید؟؟

میگه مگه کسی باید برامون تصمیم بگیره خودمون تصمیم میگیریم میگه جرا میخوای الان بری جون فلانی داره میاد  خیلی چیزا گفت جوابش ندادم اصلا فقط سکوت کردم گفت میریم ولی یه وقت دیگ باهم میریم .... ولی اون موقع نمیرم باهاش .

چه حال بدی داری😬🥺🥺🥺

خیلی خیلی ناراحتم دلم شکست چ زنی ام ک نمیتونم شوهرم راضی کنم چقدر بهش میرسم احترامم میزاره شدید ولی جایی تنهایی برم نمیزاره میگم نمیتونم بدون شما.

وااییی درکت میکنم الان شوهرم هیچ جا تنهایی نمیزاره هروقت خودش بود باید بریم 

نه من میزاره برم ولی ادم وقتی ازدواج میکنه از خانوادش همه چیش جدامیشه حتی محبتاشون برات کم میشه😔

یه صلوات مهمونم کنید..بتونیم ایشالاخونه بخریم 🌷🥰