2777
2789
عنوان

کات کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 59 پست
شرایط آدمی که منم باهاش بودم خوب نبود حتی همین الآنم مطمعن نیستم که خیانت کرده باشه یا نه چون عجیب و ...

احتمالن بخاطر شرایطش کات کرد ولی خب مجبور نبود بگه اره خیانت کردم

میخـاست بره 

از قبلش باهات سرد شده بود؟ 

خاکستری نباش رفیق.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

احتمالن بخاطر شرایطش کات کرد ولی خب مجبور نبود بگه اره خیانت کردم میخـاست بره  از قبلش باه ...

اره سرد که شده بود بهش گفتم حاظرم باهات لب جوی بشینم و فقط نگات کنم تا دلتنگیم رفع بشه ، مث اینکه قبلا اینا وضعشون خوب بوده ولی یهو همه چیز می‌ریزه به هم این آدم تبدیل شده بود به یه آدم حریص و عقده ای اصلا نمیشد دیگه باهاش کنار اومد من حتی بهش گفتم بابا بخاطرت صبر میکنم اوضاعو با هم درست میکنیم به خرجش نرفت که نرفت تهشم گفت من خیانت کردم اگرم خیانت نکرده باشه من دیگه نمی‌تونستم حرفی بزنم چون عملا خودمو کوچیک میکردم 

میشه واسه هدفم دعا کنید مرسی 💙
شتت اره اینم هست🙂💔😂 پادکست گوش میدی؟  صلح درونو گوش بده

نه گوش ندادم ولی احتمالا گوش بدم خیلی ممنون چند تا از این پادکست خوبا بهم معرفی کنید که بتونم خودمو سرپا کنم 

2802
اره سرد که شده بود بهش گفتم حاظرم باهات لب جوی بشینم و فقط نگات کنم تا دلتنگیم رفع بشه ، مث اینکه قب ...

دنبال بهونه بوده

همون بهتر که رفت،  وقتی تو گفتی همه جوره پاش میمونی و نخواست دیگه ادم چیکار میتونه بکنه! 

ولی این ادم من سرد نبود،  سرد نشد..  همین منو میسوزونه:( 

خاکستری نباش رفیق.
نه گوش ندادم ولی احتمالا گوش بدم خیلی ممنون چند تا از این پادکست خوبا بهم معرفی کنید که بتونم خودمو ...

صلح درون،  رادیو راه مجتبی شکوری،  و یه پادکستایی هم هست تو تلگرام

خواستی برات میفرستم

خاکستری نباش رفیق.
دنبال بهونه بوده همون بهتر که رفت،  وقتی تو گفتی همه جوره پاش میمونی و نخواست دیگه ادم چیکار م ...

دلم به حال ما دخترا میسوزه ماها همه عشقمونو میزاریم وسط بعد اونا راحت با یه عکس لختی میرن 

2801