2777
2789
عنوان

هرچی فکرمیکنم نمیتونم خیانتو باخیانت تلافی کنم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 49 پست

ولی من به راحتی خیانت میکنم بهش روزی بفهمم خیانت کرده ریپ نزنید سر صبحی بخواین منو ارشاد کنید ببین چرا هنوز این موجود و دوسش داری که عذاب ببینی از قلب و ذهنت بیرونش کن بهش مثل یه همخونه نگاه کن یه عابر بانک یه نوکر آقایون نره غول سایت درخواست دوستی ندین اعصاب ندارم 

نکن وگرنه تو هم میشی یکی مثل اون ، هیچ فرقی باهام ندارید 

بزار همونجور که پاکدامن بودی روح و روانتو خراب نکن

,  توخیانت بحث آبرو و آینده بچهات هم تو خطر میفته ، درسته شوهرت بی شرفه ولی تو مثل اون نباش ، الان اینقد  زگیل تناسلی و بدبختی زیاد شده خودتو تو چاه ننداز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
تو از دور متوجه خیانت یکی دیگه شدی ،اون زشتی و پلیدی کار روحتو آزار داده چطور میخوای بری واقعا به خی ...

اره واقعا. نمیتونم اصلا نمیخوام کاش بمیره تا من ازدستش راحت شم دلم خنک شه به گناهم آلوده نشم

ولی من به راحتی خیانت میکنم بهش روزی بفهمم خیانت کرده ریپ نزنید سر صبحی بخواین منو ارشاد کنید ببین چ ...

خیلی وقته ازچشم افتاده ودیگه مهم نیست ولی سر خیانتاش من خیلی کتک خوردم واز خانوادم جدام کرد براهمین خیلی دلم شکسته ازش فقط وقتی دلم خنک میشه که ببینم گذاشتنش تو قبر 

اره واقعا. نمیتونم اصلا نمیخوام کاش بمیره تا من ازدستش راحت شم دلم خنک شه به گناهم آلوده نشم

اصلا نزار این افکار بیاد سمت...چون ذهنت کثیف میشه.قلبت آلوده میشه.بعدم...اصلا حالا که تصمیم گرفتی زندگیت رو خراب نکنی،پس زندگی کن واقعا.هی بشینی نشخوار ذهنی کنی فایده نداره.داغون میشی.کم کم آرامش بیار تو زندگیت و سردی رو کم کن.انشالله درست شه.ولی تا زمان درست شدنش،تو با نشخوار ذهنی هی شرایطو برای خودت سخت تر نکن.

نه منظوذم اینه خرجی میده اخلاقش خوبه قابل تحمله

خرجی درحد بخورونمیر. اخلاقش صفر. یک کلمه حرف نمیزنه تو خونه عنق وبداخلاق.گوش به حرف نمیده یه کاری که باید برا خونه یا بچه بکنه هزاردفعه باید بگم 

شرایطم مثل شماس دردش اصلا کهنه نمیشه سر نماز صبح اونقدر گریه کردم که نگم....😔😔😔😔

اصلاااا.انقدر قلبت تیر میکشه تا کم کم برات بی تفاوت میشه ولی کینه ای که گرفتی ازش هیچوقت صاف نمیشه

2801