2777
2789

نمیومدم تورو بگیرم 

خاهرم به شوهرش گفته من خودم زحمت کشدم تا به اینجا رسیدم دوست ندارم با حقوقم خرج زندگی رو بدم و بی مسئولتی تورو من جبران کنم اونم بهش گفته من بخاطر این حقوقت تورو گرفتم وگرنه قیافت عین عنتره

خاک تو سرش😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

خواهرت باید طلاقش بده ببینه کی با این قیافه عنترش میاد زنش بشه مردا نمک نشناس هستن

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️

خواهرت اگه بچه نداره بگه بخاطر این حرفت طلاق 

من پرتویی از نور عظیم خداوندم، هراتفاقی که برای من رخ دهد قطعا خداوند آن را به نفع و صلاحم قرار داده دنیا و آخرت خودم خانواده ام و عزیزانم و کشورم را به دست خدا میسپارم و با خیال آسوده شبها میخوابم،وزن ایده آل:  ۶۰                              اهداف معنوی:مقید بودن به نماز اول وقت و زیارت عاشورا و دعای توسل و ذکر و قرآن و کمک به دیگران مخصوصا والدین و خوشرویی و صبوری و ترک گناهان          اهداف دنیوی: تربیت صحیح و آموزش فرزندانم و خوشرفتاری و وقت گذراندن با آنها ، لذت بردن از لحظات و خوشی های زندگی        علایق:جهانگردی, طبیعت، شنا، آشپزی، نقاشی، نویسندگی، شعر، فیلم ،کتب تاریخی و مذهبی و نجوم، تحقیق و آزمایش میکروسکوپی    خدایا ازت ممنونم بخاطر همه چیز خدایا شکرت خداوند بزرگ خالق هسستی بخش خداوند قادر و مهربان امور زندگی ام را به تو میسپارم من را ببخش و بیامرز و از گناهانم در گذر
2801