2777
2789

دندون های آسیایی فک بالا رو ندارم ۳۸ سالمه تازه چند ساله از پروتز مصنوعی استفاده میکردم هیچ کس نمیفهمید این تعداد دندون ندارم حتی شوهرم البته بعد بارداری هام دندونام ریختن تازه دودهفته است رفتم همشون رو ایمپلنت کردم شوهرم همش میکه این همه هزینه چرا به دهدونات نرسیدی 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

هزینه ایمپلنت چقدر شد؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه ایمپلنت چقدر شد؟

۷۰ با عمل لیفت سینوس 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2803
۷۰ با عمل لیفت سینوس

وآسه جند تا ایمپلنت؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
ینی چی ب دندونات نرسیدی ؟خب ایمپلنت نکردی مگ

نه میگه اگه درست نخ دندون و مسواک میزدی الان دندونات سالم سالم بودن 

وآسه جند تا ایمپلنت؟

ایمپلنت کره ای دونه ای ۸۹۰۰

2804
پروتز مصنوعی چیه؟منم چند تا دندون ندارم

دندون مصنوعی تیکه ای اون هزینه زیاد نمیشه اما استخوان فک منو به شدت تحلیل برد 

ایمپلنت کره ای دونه ای ۸۹۰۰

ممنون عزیزم 

منم حدود ۱۰ تا دندون خراب دارم ک باید ایمپلنت بشه😔

نه میگه اگه درست نخ دندون و مسواک میزدی الان دندونات سالم سالم بودن

من روزی دوبار نخ دندون و مسواک میزنم اصلا دندون تو دهنم نمونده جنس دندونامون خرابه و متاسفانه هزینه درست کردنشونم خیلیه

سلام بچه‌ها امسال کنکور تجربی میدم و کتاب ندارم اگه کسی میخواد کتاباشو اهدا کنه ممنون میشم بدتشون به من            
2801