2777
2789
عنوان

گربه نفرین راسته؟؟؟؟؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه وجودشونم برکت میاره.ما اوضاعمون بد بود ی بچه گربه بهمون پناه اورد براش اسکلت مرغ میخریم میدیم.ا ...

بله وجودشون برکت میاره صد در صد چون تو رحم کردی خدا روزی اونم به تو بیشتر از اون حتی اضافه میکنه 

کمک به حیوانات خیییییلی ثواب داره اونا نمیتونند مثل ما حرف بزنند فقط یک صدا می‌دهند اما این صدا صدای عادی نیست حرف دلشونه حرف قلبشونه یک میو گفتن گربه هزارتا معنی توش داره نگاهش همینطور اونا قدرتشون مثل ما انسان ها نیست که بتونند دفاع کنند بگن بابا بچمو نبرین ما باید حواسمون باشه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

بچه ها من خودم بیشتر از شماها ناراحتم و گریه کردم

الان زنگ میزنم آتش نشانی بیان لااقل مادرش ببرن پیش اون سه بچه اش 😢😢😢اینقدر ناز بودن بچه هاش.

خدا هدایت کنه خواهرزادم رو.

منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺
😁😁😁😁😁...یه بار یه بچه گربه دیدم رفتم یه پتو پیدا کردم واسش یه جای گرمو نرم ساختم گفتم بیا تخت ب ...

چقد ط خوبی اخه😂😍

من ک کوچیک بودم داداشم یبار ی گربه اورد خونمون بابام حسابی شست تمیزش کرد با دستکش 

ی روزی من رفتم پیشش روسری مامانمو برداشتم با یه بالش نوزادی...خلاصه اونو تو روسری پیچوندم و لالایی خوندم برای شبیه نی نیا تو بغلم گرفته بودمش تکونش میدادم خوابید😂😂

روز بعدش رونای پام ی خارشی گرفته بود نگم برات

یه چیزای بزرگی در اومد رو پام انقد خارش میدادن و رفتیم دکتر ی محلول داد ینی انقد میسوخت وقتی میزد مامانم برام

من از اون ب بعد ب گوربه دست نزدم😂😂🤣🤣

کمک به حیوانات خیییییلی ثواب داره اونا نمیتونند مثل ما حرف بزنند فقط یک صدا می‌دهند اما این صدا صدای ...

دقیقا اونا زبون ندارن کاش آدم ها کمی قلب مهربون داشتن دنیا این مدلی نمیشد اصلا نمیتونم درک کنم 

دقيييقا  الان خيلي بي قراره مادرشون  😔

آره دیگه الان دل تو دلش نیست یک پلنگ نشون داد بچهاشون گم کرده بود سه شبانه روز هیچی نخورد تا وقتی پیدا کرد بعد غذا خورد

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
بله وجودشون برکت میاره صد در صد چون تو رحم کردی خدا روزی اونم به تو بیشتر از اون حتی اضافه میکنه&nbs ...

باورت میشه ازش عفونت قارچی پوست گرفتم.ویروس گوارشی گرفتم باز دلم نیومد بیرونش کنم😢دعواش میکنیم میره زیر پله ها قایم میشه یواشکی نگاه میکنه ادم دلش ضعف میره😂

دقیقا اونا زبون ندارن کاش آدم ها کمی قلب مهربون داشتن دنیا این مدلی نمیشد اصلا نمیتونم درک کنم 

👌

😁😁😁😁😁...یه بار یه بچه گربه دیدم رفتم یه پتو پیدا کردم واسش یه جای گرمو نرم ساختم گفتم بیا تخت ب ...

ب خرگوش هم حساسیت دارم🙁😂

تو بغلم گرفتمش انقد بوسس کردم بعدش چنان عطسه ای افتاد ب جونم چشام میخاریدن عطسه های پست سر هم جدا اون چشای پف کرده ک از چینیا هم بدتر شده بودم جدا🤣

باورت میشه ازش عفونت قارچی پوست گرفتم.ویروس گوارشی گرفتم باز دلم نیومد بیرونش کنم😢دعواش میکنیم میره ...

کمی حساسیت پوستی میارن ولی اتفاق آنچنانی و مریضی آنچنانی ندازن به انسان ها الان چند ساله مادر خودم وهمسرم به گربه ها غذا میدن وهیچ مریضی هم خداروشکر نگرفتن 

چقد ط خوبی اخه😂😍 من ک کوچیک بودم داداشم یبار ی گربه اورد خونمون بابام حسابی شست تمیزش کرد با دستک ...

عزییزم شما حساسیت دارین...منم حیوان نگه نمیدارم میگم باید آزاد باشه...فقط تو بغل گرفتنتون 🤣

ب خرگوش هم حساسیت دارم🙁😂 تو بغلم گرفتمش انقد بوسس کردم بعدش چنان عطسه ای افتاد ب جونم چشام میخاری ...

خب شما حساسیت دارین نباید دست بزنید 

2801