2777
2789
عنوان

فکر نمیکردم تاپیک قورمه سبزی. پر بازدید بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 6852 بازدید | 108 پست
عزیزجان من درکت کردم چون خودم آشپزی و غذا پختن برام مرگه واقعا شکنجه است حالا نمیدونم چرا وقتی با ا ...

فقط خواستم با جزئیات بگم وگرنه والا بحث من بحث حوصله ای که صرف غذا کردم بود و بی لیاقتی مهمون همین

مـــن بہ  لبـــاســاتݥ حســـــادټ میــکنـم کہ همیـــشہ عطـــر ِ تنــت رو احســاس مے کنن! :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته بچه بودن و دلشونخااسته و فلان ولی اخه بشینن تا تهش بخورن طبیعیه؟ منکه هنگ کردم کالا سرزده ...

خب لابد خیلی خوشمزه شده بود 

اسی انقد تعریف کرد منم هوس کردم 

منم حقو میدم به اسی ولی دیگه خیلی خیلی شلوغش کرده

چطور عکس تاپیکهایی ک شما شرکت کردین رو پیدا کردن؟

نمیدونم یکیشون رفته عکس پرفمو گوگل کرد با این لینک

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20230425-231545_rvvo.jpg

بعد این عکس تاپیکهایی که شرکت کردمه ..بهم میگه عکست گوگل چیکار میکنه   

مـــن بہ  لبـــاســاتݥ حســـــادټ میــکنـم کہ همیـــشہ عطـــر ِ تنــت رو احســاس مے کنن! :)
غذا دادن شما ربطی به لیااااقت مهمون نداره اینو بفهم...شما اونو یه حیوان در نظر بگیر اصلا خوب شد؟دیگه ...

سگ گربه شعور نداره انسان ک شعور داره نباید سرزده بره خونه کسی مهمونی شامم بمونه تازه

غذا دادن شما ربطی به لیااااقت مهمون نداره اینو بفهم...شما اونو یه حیوان در نظر بگیر اصلا خوب شد؟دیگه ...

خو باشه گلم چرا اینقدر تند حرف میزنی ؟ 

فقط میخواستم ازم تشکر کنه اون که زبون داره ...

سگ گربه شعور نداره انسان ک شعور داره نباید سرزده بره خونه کسی مهمونی شامم بمونه تازه

خونه برادرش بوده دلش خواسته بمونه...اگه خواهر خود اسی میرفت انقدر موضع میگرفت یا خدااایی میومد تاپیک بزنه خواهرزاده هام ماست و نعنا و گوشت و خورشتمو خوردن؟؟؟

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓

اخرشم بگه داداش دستت درد نکنه  

خونه برادرش بوده دلش خواسته بمونه...اگه خواهر خود اسی میرفت انقدر موضع میگرفت یا خدااایی میومد تاپیک ...

نه عزیز دلم میدونی چرا؟ چون خواهرم باهام رفیقه باهام دوسته از لج من از داداشش تشکر نمیکنه همش احوال داداششو نمیپرسه وقتی غذا میپزه منم دعوت میکنه

2801