2733

کم‌مونده طرف دیگ‌عکس‌خوابشم بذاره😂😂😂

هر تاپیکی شده عکس میری داخل میبینی عکسم‌چذاشته ها ولی باز نمیشه 

حالا قبلا تا صفحه۱۰باید صدای هر موجودی بزبز‌وکوکو همهذچی میکردیم تابذارن

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

آررررره 

اصلا دارم تشویق میشم عکسمو بزارم 😂

کسی که نمیبینه 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آررررره  اصلا دارم تشویق میشم عکسمو بزارم 😂 کسی که نمیبینه

😂😂😂

یکی درمیون‌برا من باز میشه بذار من ببینم😂

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

میگم قسمت اطلاعات شم خرابه؟ بخوای امضا بذاری و اینا

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -                                        *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯
میگم قسمت اطلاعات شم خرابه؟ بخوای امضا بذاری و اینا

همه جاش خراب 

مسئولین دارن بررسی میکنن😂😂درست بشه

واجب شد چند تا تاپیک عکسدار افتتاح کنم با حضور افتخاری خودت  😂

شانس دارم من 

انقدر تلاش میکنم عکسا بالاخره باز میشه برام😂

همه جاش خراب  مسئولین دارن بررسی میکنن😂😂درست بشه

بعد ده سال اومدم نی نی سایت😒 گند بود گندتر شد الان عکس خودمم باز نمیشه😂

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -                                        *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯
😂😂😂 یکی درمیون‌برا من باز میشه بذار من ببینم😂

اوه اوه دیگه خطری شد 🏃‍♀️🏃‍♀️

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
بعد ده سال اومدم نی نی سایت😒 گند بود گندتر شد الان عکس خودمم باز نمیشه😂

این ۱۰سال کجا بودی برو‌همونجا نیا سایت 😂😂

منم پشیمونم عادت کردم ب اینجا ولی خب من هیچ برنامه نمیذاره شوهرم داشته باشم اینم پنهونی میام وگرنه میمیرم

این ۱۰سال کجا بودی برو‌همونجا نیا سایت 😂😂 منم پشیمونم عادت کردم ب اینجا ولی خب من هیچ برنامه نمیذ ...

سوال داشتم...اینجا از کل ایران میان واسه سوال پرسیدن خوبه فقط👍🏼