2733
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 248114 بازدید | 17323 پست
سلام ،پمیدونی نتایج قرعه کشی بهمن موتور کی میاد؟ تو سایت بهمن موتور کدوم قسمت لیست ثبت نام‌ها رو نشو ...

توافقنتمه خوندی؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
سلام ،پمیدونی نتایج قرعه کشی بهمن موتور کی میاد؟ تو سایت بهمن موتور کدوم قسمت لیست ثبت نام‌ها رو نشو ...

دگه قرعه کشی نیست بهمن وفت ثبت نام مگرتاکدوم مرحله رفتی ؟ نمایندگی انتخاب کردی؟ واریزوجه نداشتی پیامک نیومد؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توافقنتمه خوندی؟

سلام روزتون بخیر بخیر

ببخشید مزاحم میشم 

ما یه دنا پلاس توربو دستی  پارسال نوشتیم قرار بود تابستون دعوتنامه بیاد....هیچ خبری نیست...با اینکه مدلهای دیگه اومده....

شما اطلاعی ندارید؟

سلام روزتون بخیر بخیرببخشید مزاحم میشم ما یه دنا پلاس توربو دستی پارسال نوشتیم قرار بود تابستون دعو ...

تابستون ۴۰۳بودی؟

دگه قرعه کشی نیست بهمن وفت ثبت نام مگرتاکدوم مرحله رفتی ؟ نمایندگی انتخاب کردی؟ واریزوجه نداشتی پیام ...

نه من ثبت نام کردم کد رهگیری بهم داد گفته قرعه کشی 

دگه قرعه کشی نیست بهمن وفت ثبت نام مگرتاکدوم مرحله رفتی ؟ نمایندگی انتخاب کردی؟ واریزوجه نداشتی پیام ...

نه هیچ کدوم ازاین مراحل نرفتم فقط توافقنامه داشت تیک زدم آخرش هم نوشت ثبت نام شما با موفقیت انجام شد و کد رهگیری داد 

[QUOTE=344301874]نه من ثبت نام کردم کد رهگیری بهم داد نمایندگبثی انتخاب کردی تماس بگیرچون برامااومده بدون قرعه 

[QUOTE=344301874]نه من ثبت نام کردم کد رهگیری بهم داد نمایندگبثی انتخاب کردی تماس بگیرچون برامااومده ...

اصلا نمایندگی نمیاره که ،الان هم هر چقدر میزنم میگه کاربر در طرح قرعه کشی ثبت نام کرده و امکان ثبت نام مجدد نیست 

2706