2777
2789
ثنا جان ما با هواپیما رفتیم ولی فک میکنم باید برین تا بندر عباس بعد با لنج یا کشتی برین قشم من ندیدم کسی چادر بزنه توی شهر! سال اولی که رفتیم هتل نخل زرین بودیم امسال هتل المپیک جفتش خوب نبود کلا هتلهای قشم خوب نیستن نخل زریت نماش افتضاح و تقریبا خرابه بود المپیک اتاقش خیلی بد بود! نخل زرین صبحانه خیلی خیلی معمولی در حد افتضاح بود المپیکم کلا همه کاراشون با تاخیر بود. سوییت نمیشناسم فقط توی یکی از رستوراناشکه غذا خیلی خوبه یه شماره تلفن واسه سوییت گذاشته بودن این بود:09353627686 هوا 27 درجه بود و خیلی عالی بود مانتوی خنک واسه خودت و تیشرت برای همسرت ببر حتما
رسم و آیین علی از پشت خنجر زدن نیست! علی وار زندگی کنیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت هتل اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون هتل گرفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   هتل ارزون و خوب صبحانه ناهار شام 26709011