2733
عنوان

درمان اسهال شدید😖😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 5294 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اویشن دم کن بخور خیلی زود اسهالت درست میشه

الان دم‌کردم پسرم‌نخورد😖

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
فقط نبات سوخته👌 تاپیک هم تو سایت درباره ش هست. آب رو آتیشه انجام دادی دعام میکنی

میشه بگی چجوری توروخدا خیلی برام‌مهمه پسرم زودتر خوب بشه

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
میشه بگی چجوری توروخدا خیلی برام‌مهمه پسرم زودتر خوب بشه

تو یه قابلمه نبات رو خالی بذار رو گاز با شعله ی کم. کم کم با قاشق هم بزن تا ذوب بشه

ذوب که شد فوری یه لیوان آب داغ بریز روش و دوباره هم بزن

اولین لیوان رو که خوردید متوجه میشی اسهالت بند اومده

روزی دو سه بار

هر بار یه تکه نبات اندازه۴ الی۵ سانت باشه

به بچه کمتر بده فقط

یه فنجان کوچیک کافیه

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
سرم بزنی هم خوبه یه چیزی قاطیش میکنن اسهالت رفع میشه یبوست میگیری انوقت باید بگردی دنبال ملین   ...

میدونی من‌اومدم‌شهر مامانم اینا بدون‌شوهرم‌بعد خیلی سفارش کرد مواظب بچه بباشم شانس گندم‌تا رسیدن کل خانوادمون ویروس‌گرفتیم‌هممون‌اسهال و‌دلپیچه داریم پسرمم امشب اینطوری شد نگرانم‌ شوهرم بیاد شروع‌کنه‌غر زدن 

تو یه قابلمه نبات رو خالی بذار رو گاز با شعله ی کم. کم کم با قاشق هم بزن تا ذوب بشه ذوب که شد فوری ...

یبار گذاشتم جوری سوخت‌قابلم و انداختم سطل اشغال

یبار گذاشتم جوری سوخت‌قابلم و انداختم سطل اشغال

اگر قابلمه روحی داشته باشی بهتره

من چند روز پیش تو تفلونم انجام دادم نسوخت

شعله زیرش خیلی کم باشه و آروم آروم هم بزن نسوزه

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
اگر قابلمه روحی داشته باشی بهتره من چند روز پیش تو تفلونم انجام دادم نسوخت شعله زیرش خیلی کم باشه ...

من‌روحی‌بود‌هم‌نزدم گذاشتم نشستم