2777
2789
عنوان

عیدتون مبااارک

88 بازدید | 5 پست

بچه ها امسالم تموم شد 

واسه همتون آرزو میکنم پارسال هر چی سختی کشیدین و ناراحت شدین یا جیبتون خالی بوده دیگه امسال بهترین سال واستون باشه 

آرزوی سلامتی و جیب پز پول واسه هممون دارم😍😍

شمام بیاین هر چی میخواین بگین یادگاری 😍🙂

این امضا فقط برای گرفتن وقت شما است پس ازش بگذر و نخونش🤪هنوزم ک اینجایی بابا فقط میخوام وقتتو بگیرم چرا نمیری؟ ای بابا برو دیگه مگ کارو زندگی نداری؟😏 هنوووووزم اینجایییییییی کههههه میام میکشمت ها برو دیگهههه 😡عزیزم تبریک میگم چن ثانیه از عمرت الکی هدر رفت😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله امسال به عشقم برسم و همو ببینیم😍😍😂

ایشالا عزیزم ایشالا ب هررر چی بخوای برسی

ایشالا کنارش بهترین دیقه ها و روز هارو بگذرونی 😍

این امضا فقط برای گرفتن وقت شما است پس ازش بگذر و نخونش🤪هنوزم ک اینجایی بابا فقط میخوام وقتتو بگیرم چرا نمیری؟ ای بابا برو دیگه مگ کارو زندگی نداری؟😏 هنوووووزم اینجایییییییی کههههه میام میکشمت ها برو دیگهههه 😡عزیزم تبریک میگم چن ثانیه از عمرت الکی هدر رفت😂😂
عیدتون مبارک

عید شمام مبارک😍