2777
2789
عنوان

دلم گرفته از مامانم...

212 بازدید | 12 پست

بابام توی خونه هیچ کار انجام نمیده چون نمیتونه. داداشمم ازدواج کرده فقط هفته ای یه دفعه میاد اینجا مهمونی و میرن. از وقتی دانشگاه رفتم تا الان همه کارای خونه با من بوده بجای بابام. دیروز سر این موضوع با خواهرم بحثم شد و صبر نکرد ۱۰ دقیقه من کارمو انجام بدم بعد برسونمش به محل کارش. مامانم توقع داره از من که هرمشکلی خواهرم داره رو من حل کنم. مامانم طرف اونو گرفت و الان دو روزه مامانم و خواهرم با هم صحبت میکنن و بهم محل نمیدن 

خیلی دلم گرفته هر کار انجام میدم دستم نمک نداره

شما باشین چیکار میکنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نیستن قدر مادرتو بدون.

خدا رحمتشون کنه عزیزم روحشون شاد

من هرکاری از دستم بر میومد تا حالا انجام دادم اما وقتی میبینم قدرمو نمیدونن و بجاش برای خواهرم که هیچ کار انجام نمیده ارزش قائلن ناراحت میشم

به حرمت برکت وجودشون تحمل کن.. به روزی که دیگه نیستن فکرکن... خدا برات زحمتاتو جبران میکنه

تا حالا هرکار انجام دادم منت نزاشتم عزیزم 

از نحوه برخوردشون دلم گرفته 

تا حالا هرکار انجام دادم منت نزاشتم عزیزم  از نحوه برخوردشون دلم گرفته

اگه دوست داشتی میتونی خصوصی درخواست بدی

باهم صحبت کنیم.منم جای خواهرت.

دلت نگیره این آیه رو بخون:

وَاصْبِرْ وَمَا صَبْرُكَ إِلَّا بِاللَّهِ وَلَا تَحْزَنْ عَلَيْهِمْ وَلَا تَكُ فِي ضَيْقٍ مِّمَّا يَمْكُرُونَ
ﺑﻠﻪ، ﺻﺒﻮﺭی ﻛﻦ! ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﻮ ﺑﺪﻭﻥ ﻛﻤﮏ ﺧﺪﺍ، ﻧﻤﻲ‌ﺗﻮﺍﻧﻲ ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺷﻲ. ﺍﺯ ﮔﻤﺮﺍﻫﻲ آنها ﻫﻢ ﻏﻢ ﻧﺨﻮﺭ ﻭ ﺍﺯ ﻧﻘﺸﻪ‌ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻲ‌ﻛﺸﻨﺪ، ﺩﻟﮕﻴﺮ ﻧﺒﺎﺵ؛ (١٢٧)

ختم نیابتی انجام میدم.خواستی درخواست بده.