2777
2789
عنوان

ابروهامو فیبروز کردم همش ریخته

2102 بازدید | 12 پست

بچه ها زخم هاش ک ریزش کرد 

دیدم فیبروز ها هم کنده شد باهاش 

اصلا خالی شد آبروم 

زنگ زدم ب خانمه 

گفت الان ریزش می‌کنه 

چند روز بعد رنگش میاد بالا رنگ رفته تو پوست 

صبر کن 

خانمه خیلی خوب و مهربونه خیلی هم مشتری داره 

نمی‌دونم حرفشو باور کنم یا ن 

برا شما اینجوری شده؟؟؟ 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خط خیلی کمرنگ ازشون مونده 

میگه اینا پررنگ میشه 

رنگ دوباره با ترمیم پوست میاد بالا 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

درست میگه اول زخم میریزه بعد کم کم مشخص میشه اگه خیلی ریزش داشته باشه ترمیم میکنه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

اره درسته 

دو هفته بعد قشنگ میشه یکم صبر داشته باش:)

I climb every mountain and swim every ocean just to be with you🌌🫂🥨 تو اگر باشی و من باشم و باران باشد،به بغل می‌کِشمت گرچه خیابان باشد.![فکر بوسیدن و آغوش تو تا زد به سرم،به جهنم که در آن کوچه نگهبان باشد..!]
چند روزه زدی منم 18 روزه زدم همش ریخته😢😢

من جمعه پیش زدم 

درست میگه اول زخم میریزه بعد کم کم مشخص میشه اگه خیلی ریزش داشته باشه ترمیم میکنه

ترمیم ک اره 

تو فروردین باید برم 

ولی خب الان چرا اینقدر ر کم رنگ شد 

اره درسته  دو هفته بعد قشنگ میشه یکم صبر داشته باش:)

خودشم دقیقا همینو گفت 

گفت برا همه همینه 

نمی‌دونم ولی اینقدررر آبرومو دوست داشتم 

الان رفتم جاهای خالی رو مداد کشیدم 

ک خالی بودنشو نبینم 

ترمیم ک اره  تو فروردین باید برم  ولی خب الان چرا اینقدر ر کم رنگ شد

اگر کمرنگ زده باشه خب مسلما کمرنگ میشه اما بستگی به پوستت داره که چقدر جذب کنه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
اگر کمرنگ زده باشه خب مسلما کمرنگ میشه اما بستگی به پوستت داره که چقدر جذب کنه

قبلا هاشور زدم 

بعد شش سال هنوز مونده بود 

پذیرش رنگم خوبه