2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این ماه سرخود از روز 4 تا 8 پری شبی دوتا خوردم روز 15 پری هم رفتم سونو دوتا فولی بالغ 18 و 20 داشتم که فردا شبش دوتا hcg زدم و الان 15 روز از زدن آمپولا میگذره بیبی چکمم روز 29 پری منفی بود
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
عزیزم اشکال نداره خودت مصرف کنى ولى شش ماه پشت سر هم بیشتر مصرف نکن ضرر داره. معمولا دکترا میگن از روز 3 تا7 پرى روزى دوتا قرص لتروزول بخورید,یعنى کلا ده تا قرص. روز11 میرى سونو,اگه فولى هات به سایز ىاللتر از 18 میلى متر رسیده بودن فرداش آمپول hcg بزن که آزاد بشن و سه شب پشت هم اقدام کن,بعد شب در میون,موفق باشى انشاالله
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
دلسا جون هنوز زود نبود که بى بى زدى؟ منم روز 29 پرى هستم,روز13 آمپول زدم,ولى هنوز جرات ندارم بى بى بزنم.
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
عزیزم اگه میتونى مرتب از 10 تا20 پرى شب درمیون حتما اقدام کنى نیازى نیست برى سونو,ولى اگه رحم کیست ساز دارى باید آمپول رو بزنى که حتما آزاد بشه و خدانکرده کیست نشه
وگرنه آمپول نزن حالا یکماه اینجورى فقط قرص بخور و اقدام کن,توکل بخدا
2801