2777
2789

رابطه من و همسرم در کل خوبه ولی مشکلات جزیی هم بینمون هست ،من کلا آدم پرخاشگر و پر حاشیه ای نیستم وقتی از چیزی ناراحت میشم چند روزی کلا سکوت میکنم و قهر تا وقتی همسرم از دلم در بیاره ،حالا موضوع اصلیم اینه در حالت عادی همسرم خیلی زود پیگیر میشه که ناراحتی منو رفع کنه ولی وقتایی که پریودم قشنگ تا بعد پنج روز پریودم اصلا محلم نمیده بعد میاد،اینم بگم همیشه بعد آشتی ازم ر،ا،ب،ط،ه،  میخواد.. منم هیچ وقت به روش نیاوردم ،ولی الان قصد دارم از فردا که پریودم تموم میشه و میدونم میاد منت کشی اصلا محلش ندم ،بنظرتون چکار  کنم

تجربه من تو ۸سال زندگی 

اصلا قهرتو طولانی نکن نصیحت خواهرانه

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب درواقع ایشون هدفشون از آشتی کردن رابطه است و احتمالا اگه احساس نیاز نکنه کلا سراغتو نگیره برا آشت ...

فکر کردی مزد به غیر از رابطه از زن چی میخواد عاشق چشم ابرومونه 

به خدا ببخشید ما نباشیم یکی دیگه

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

خب بهت نیاز داره که میاد سمتت. چه اشکالی داره؟ واسه خودت قضیه رو بزرگ و بد نکن عزیزم

نیازشو خدای نکرده با کس دیگه رفع کنه خوبه؟ 

زن و شوهرای دیگه هم همینن بعد قهر همیشه داستانه😜

الان میگم این دفعه انقد طولش بدم که بفهمه چقد ناراحت میشم

بززگترین اشتباه زندگیت نکن 

خب بهت نیاز داره که میاد سمتت. چه اشکالی داره؟ واسه خودت قضیه رو بزرگ و بد نکن عزیزم نیازشو خدای نک ...

یعنی دلگیری من اندازه سر سوزنی مهم نباشه،اینکه شبامو با دلخوری سر کنم،دقیق وقتی اون نیاز داره منم باید همه چیو فراموش کنم

😂😂😂خوب گفتی ولی من فک میکردم شوهرای بقیه واسه خودشون میخوادشون فقط برا من این شکلیه. من یه هفته ب ...

منم همینم تا یه چیزش میسه ناراحت میشم ولی متاسفانه ایسون سرشون به شدت گزم 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

2801