2733
نه تهرانم نیستم ولی شماره ای یا... از دکتر ندارید که ببینم ویزیت انلاین دارن یا خیر راه کار خوب مید ...

براتون یه شماره میفرستم اونجا راهنمایی بگیرید بپرسین خانم دکتر میتونن کمکتون کنن یا میتونن کسی رو معرفی کنن 

+989120503023.  خانم دکتر فرزانه نوریان 

برای........تو بنویس❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسر من سر دفتر هست حقوق طبق قانون کار داده میشه. قرارداد هم سه ماهه یا یکساله میبندن.زن هارو بیمه ن ...

وا چرا زن بیمه نمیکنن

سردفتر مگه از هر قرارداد پول نمیگیره یه درآمد آزاد جدا ندارن

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد
ببخشید سردفتری شغل پردرامدی هست؟

سقف درآمد دارن و بیشتر از اون سیستم غیر فعال میشه.با هزینه های فعلی سود چندانی نداره مگر اینکه پول غیر قانونی بگیرن که اگر بازرسی بفهمه انفصال خدمت داره و زندان و سالهای اخیر به شدت کنترل زیاد شده و مراقب هستن تخلف انجام ندن

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
وا چرا زن بیمه نمیکننسردفتر مگه از هر قرارداد پول نمیگیره یه درآمد آزاد جدا ندارن

نه درآمد دفاتر بر اساس تعرفه دولتی هست.و اینکه فعلا اوضاع مالی و کاری خوبی ندارن.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
وا چرا زن بیمه نمیکننسردفتر مگه از هر قرارداد پول نمیگیره یه درآمد آزاد جدا ندارن

همه مردم فکر میکنن پولی که در دفاتر کارت می‌کشن به حساب سر دفتر می‌ره در صورتی که هشتاد درصد اون مبلغ متعلق به دولت هست و مستقیما دستگاه پوز به خزانه دولت متصله و بعد از کسورات دولت و مالیات و برداشتن حق کانون حدود بیست درصد باقی میمونه که به حساب سردفتر بر میگرده .از اون بیست درصد حدودا نصفش هزینه های جاری دفتر و حقوق کارمند ها میشه و در نهایت ده درصد میمونه.دفاتر جدید که مشتری ندارن گاهی درآمد خالص سردفتر اندازه یک کارمند معمولی دولتی میشه.