2733
2739
عنوان

خانمای باتجربه توروخدا کمکم کنید...

885 بازدید | 11 پست
سلام دوستان.من هفته 34 هستم چند بار درد شدید کمر و شکم،مخصوصا کمر گرفتم.دیروز داشتم از درد می مردم.نی نی هم هی وول می خورد.البته من از 6 ماهگی درد شدید معذرت می خوام لگن و و ا ژ ن داشتم که دکتر 2 آمپول پرولوتون بهم داد که یکی هفته 30 و یکی 31 زدم.توروخدا کسی مثل من بوده؟خیلی می ترسم.
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...
فرزانه جون منم درد کمر شدید داشتم البته از ناجیه وازن هم درد داشتم اما من چون شاغل بودم و شرایط استراحت نداشتم بیشتر به این خاطر بود و به دلیل هورمونهای بارداری

شما با دکتر ت مشورت کن اگه برات صلاح دید برو استخر صارم که مخصوص خانمهای باردار هست هرجور شده با استراحت با اب درمانی باید این روزها رو بگذرونی کاریش نمی تونی بکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی مینی جون.ولی من اهوازم.راستی یه سوال شما میدونید تاپیکمو چطوری می تونم حذف کنم؟آخه اشتباهی 2 بار فرستادم.مرسی
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...
2742
فرزانه جون برای حذف تاپیکت

اون بالا برو توی نی نی سایت من (زیر عکس و اسم کابریت ) مباحث مورد علاقه من رو بزن اون تاپیک هایی که ساختی رو نشون میدن کناره اون تاپیکهایی کخ خودت ساختی یه نارنجک هست اون رو میزنی میره روی هوا
فرزانه جان اگه فقط درد واژنه با استراحت خوب میشه منم از ماه چهار داشتم یه بار که انقدر شدید بود که فاصله ی سه چهارمتری رو تو یه ربع میرفتم فقط استراحت کا اما اگه درد دیگه ایه حتما به دکترت بگو یا اگه نیست برو بینارستان همیشه یه ماما هست
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2738