2733
2734
سلام هفته 22 هستم تقریبا دو سه هفته هست که صبح ها که بیدار میشم طعم دانم شوره در طول روز هم همش عطش دارم کلا اهل خوردن چایی نیستم شربت هم میلم نمیکشه ولی روزانه 10-12تا لیوان اب میخورم نه که زوری بخورما کلا تشنه میشم که میخورم از همون ابتدای بارداری تکرر ادرار داشتم که دکتر گفت بهتر میشی بهتر که نشد تو سونو دکتر گفت بچه عرضی هست به خاطر همین تکرر ادرار داری به مثانه ات فشار میاره حالا با ابن طور عطش من تکرر ادرارم هم شدید تر شده... راه حلی دارین؟؟؟ طعم دهن خیلی اذیتم میکنه
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن
حالا امتحانی یه چایی بخور ببین چه تاثیری داره.کشنده که نیست یا بهتر میشی یا تغییری نمیکنی.ولی امتحانش کن. منم تکرر ادرار دارم کلا وقتی اب میخورم انگار صاف از گلو میریزه تو مثانه ام
الهی و ربی من لی غیرک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تکرر ادارار تو بارداری که طبیعیه..چون حجم بچه میفته روی مثانه و بهش فشار میاد بخاطر همین با کمترین مصرف میزان آب احساس پری تو قسمت مثانه داری ولی واسه شوری دهان حتما یه آزمایش بده نشونه ی یه اختلاله...
خدایا همه ی امیدم تویی..الهی شکر