2737
2734
عنوان

بارداری بعد عمل واریکوسل

957 بازدید | 13 پست

سلام چه مدت بعد عمل باردار شدید تحت کنترل دکتر بودید ؟

من اسفند یه سقط داشتم  گفتن 6 ماه بعد میتونم اقدام کنم برا بارداری اقدام بودیم ازمایش همسرم ضعیف بود رفتیم عمل الان 50 روزه عمل کرده دارو میخوره همسرم ولی خبری نیس 

من تقریبا ۸،۹ ماه بعد عمل همسرم باردار شدم

عجله نکن و صبر کن و به خدا توکل کن.

آرامش داشتن تو این موقعیت یه فاکتور مهمه

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک طرفه بود ؟  اخه من 35 سالمه    

عزیزم اگه زیر نظر دکتری نگران نباش

واقعا استرس داشتن مانع بارداریه

آرامش داشته باش و بسپار به خود خدا

ان شاءالله بزودی باردار میشی

خیلی به سنت فکر نکن

بعضیا هم سن شما تازه ازدواج میکنن

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2742
عزیزم اگه زیر نظر دکتری نگران نباش واقعا استرس داشتن مانع بارداریه آرامش داشته باش و بسپار به خود ...

هیچ مشکلی ندارم من فقط همسرم مشکل داشت اونم عمل کردیم 

استرس ندارم فقط خبر بارداری میشنوم استرس میگیرم

هیچ مشکلی ندارم من فقط همسرم مشکل داشت اونم عمل کردیم  استرس ندارم فقط خبر بارداری میشنوم استر ...

درکت میکنم، منم قبلا مشابه این شرایطو داشتم

با هر خبر بارداری دلم میگرفت

هشت ماه با گریه و ناراحتی گذشت

ماه نهم رفتم سفر گفتم ول کن فعلا از سفر لذت ببر، اقدام داشتم ولی بازم نه زیاد، زده بودم به بی خیالی

همون ماه باردار شدم

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
2740
خیلیا میگن حداقل 3 الی 6 ماه بعده عمل باید صبر کنید بعد اقدام کنید تا اسپرم ها تقویت و ترمیم بششن&nb ...

نه گفت به روال عادی زندگی برگردین 

2 ماه قرص تقویتی تجویز کردن بعد بریم ازمایش فعلا دو ماه نشده

آره عزیزم یه طرفه بود. نگران نباش انشاالله شما خیلی زودتر باردار میشی

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪

ان شاالله باردار بشی گلم 

برو این مطالبو بخون من گفتم چیکار کردم باردار شدم حتما به دردت میخوره .. فقط بهش فکر نکن فکرتون به یه چیز دیگه مشغول کن . ماهی که من بهش فکر میکردم حامله نمی‌شدم ماهی که فکرم درگیر بود باردار شدم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9996537&slug=خانم-های-باردار-یا-هرکی-میخواد-درآینده-باردار-بشه&postId=266532749

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡