2737
2739
عنوان

دبستان اندیشه علامه طباطبایی

316 بازدید | 9 پست
سلام دوستان عزیز من مدتی که به دنبال پیدا کردن یه مدرسه خوب برا دخترم هستم . ولی درباره دبستان اندیشه طباطبایی چیزی پیدا نکردم. اگه دوستان زحمت بکشین و دیدگاههای خودتون واینجا برام بذارین ،بی نهایت ازتون ممنون می شم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

در حال حاضر که دبستانشون تو خیابون یکم هست ولی قراره برای سال تحصیلی آینده برن تو میدون بهرود ، تقریبا میشه گفت از حالت مجتمع بودن در اومدن ، چون راهنمایی و دبیرستانش تو همون مکان سابق مونده ، و احتمال میدم که مدیریتش هم عوض شده باشه(قبلا شعبه دخترونه مدارس علامه بودن)
2728
قبلا که تو ایثارگران بودن ، من برای پیش دبستانی بازدید داشتم ، تعداد نفرات خیلی کم بود مثلا در کل شاید 15 و یا کمتر دانش اموز پیش دبستان داشتن ، برنامه هایی هم که مدیر بخش علمی تشریح کرد خوب و معقول بود ، همه چی هم داشتن زبان و مهارت های زندگی و نقاشی و ....... کلاسهاشون عالی و بزرگ بود فضای بازی ، ورزش ، ناهار خوری همه چی خوب بود
من موقع تعطیلی مدارس مراجعه کرده بودم و فقط دو سه تا دانش اموز کلاس اولی اومده بودن اونجا باهم بازی کنن که برام جالب بود! با مادر یکیشون صحبت کردم گفتم راضی بودین؟؟سرسری گفت آره همه چی خوب بود فقط مشق زیاد داشتن
سلام سولماز جان خدا روشکر اومدین اینجا من تو تاپپیک فیروزه جوابتون خوندم. مرسی عزیزم منم تو جلسه بودم . فقط نمی دونم شهریشون چقدره؟؟ شما میدونین؟ دوم گفتن دسته چک بیارین به شما هم گفتن؟ خوب اگه هنوز به قطعیت نرسیده باشیم؟؟ شما میرید ؟
2740
سولماز جون مدرسه منان چطوره؟؟؟ من شنیدم مشق زیاد ولی نمیدونم در چه حد . بنظر شما کدومش بهتره .اآخه آدم نمی دونه ار اون ور نکنه مثلا برای بچه شل بگیرن(مدارس دیگه مثل فیروزه) بچه پایش ضعیف شه. شما با مادرایی که الان بچه هاشون اونجا میرن صحبت کردین؟؟؟