2733
2734
عنوان

آقایون لطفا بیاین

108 بازدید | 14 پست

دوست دارین عشقتون چطور بهتون ابراز علاقه کنه.

.

اگه تایپیکم مشکل داره بگین سریع ببندم 

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست دارن بشون سگ محلی کنی بیشتر پاچه بگیری هرچی ابراز علاقه بیشتر توهمات ذهنیشون بیشتررکه واسشون ر ...

ن میدونم خیلی بخای محبت کنی زده میشن خواستم ببینم چطور ابراز علاقه ای میخان کنجکاوم 

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
2740
ن میدونم خیلی بخای محبت کنی زده میشن خواستم ببینم چطور ابراز علاقه ای میخان کنجکاوم 

از من میشنوی صدبار گفت دوستدارم تو یبار بگو منم 

باقیشو بگو ممنون

زیاد اهمیت نده که چجوری دوست دارن

آشوب درونش را نه کلمات می‌توانست بیان کند و نه فریادها ... 
از من میشنوی صدبار گفت دوستدارم تو یبار بگو منم  باقیشو بگو ممنون زیاد اهمیت نده که چجوری دوس ...

منکه زیاد پیگیر نیستم 

مهریه های سنگین؟ اقتصاد خراب؟ جامعه خراب؟ اکثرا کسی دیگه تعهد حالیش نیس اعصابای داغون؟ توقع های ...

والا چی بگم منطقیه حق داری اوضاع خیلی خیته

2706