2733
2734
عنوان

خوارشوهرمو سپردم به خدا

643 بازدید | 39 پست

باید یه عقبه ای اول واستون تعریف کنم

چند سال پیش توی بارداریم مادر شوهرم زنگ زد که جاریت اومده شهرتون  ما هم رفتیم خونه داییش از شب قبل خودشو و داییش و خواهرش که همراش اومده بود دعوت کردیم واسه فردا 
فردا شد من با اون وضع بارداریم ۳ مدل غذا درست کردم نیومدن گفتن میخوایم بریم بازار گفتم بعد از بازار بیاین گفتن نه طول میکشه در صورتی که رسما دعوتشون کردم و کلی تدارک دیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب

گفتم میکشم اونو اگه ترکم کنه🔪انتظارم این بود منو درکم کنه💔من کشتم عشقمو همینجا علام میکنم😈این دیگه چ حکمیه عاشقو عدام میکنن🚔قاضی حکمو نده ی چندتا خواهش دارم🙏اون خودش بلد نبود رفتنو یادش دادم👣جوونمو ولش کن مادرم گناه داره از همون روز قتل کنج خونه عزاداره👵پس حکم اون چیه قاقله قلب منه💘دفاعیه ندارم این تنها ترین حرف منه💔
2742

فرداش ساعت ۱۲ ظهر  زنگ زدن که میخوایم بیایم واسه ناهار که همسرم گفت ما جایی دعوتیم و اونا کلی ناراحت شدن که به ما بی احترامی شده کلی رفتن پشت سرمون حرف زدن که بی احترامی کرده  

2738
ای بابا خدا جواب میده؟ من هرکیو میسپرم خدا روز به روز خوشبخت ترمیشه و نیروی بیشتری میگیرن برای زمین ...

مثل من

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
فرداش ساعت ۱۲ ظهر  زنگ زدن که میخوایم بیایم واسه ناهار که همسرم گفت ما جایی دعوتیم و اونا کلی ن ...

افرین به شوهرت 

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤

تا اینکه ما واسه کاری ۱ روزه رفتیم شهرشون و مادر شوهرم یه وسیله داد ببریم خونشون تحویل بریم ساعت ۲ ظهر خسته و گرسنه حتی دعوتمون نکرد ناهار که هیچ ۱ ساعت استراحت کنیم تو خونش

2706