2737
2734
امروز واکسن دو ماهگی پسرمو زدم. الان دماسنج دیجیتالی زیر بغلش میزار ۳۷/۴ نشون میده.خونده بودم یعنی دمای واقعیش ۳۸/۴ هستش. خیلی خطرناکه؟ قطره استامینوفن خورده و با دستمال خنک رو پیشونیش میزارم. کمک کنید .تبش خیلی بالاست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم تب واسه بچه اصلا خوب نیست. ممکنه خدایی نکرده عوارض و تشنج داشته باشه. البته تترس و نگران نباش همه بعد از واکسن بچشون اینحوری میشه اما من از تب بچه میترسم و جای شما بودم میبردمش الان دکتر که تبش بالاتر نره
خدایا تو در عین ناباوری به من چیزی دادی که من نامش را معجزه کوچک میگذارم.روزی این معجزه من را مادر صدا میزند، مرا از این مادر بودن محروم نکن و نگهدارش باش.خدایا من از امانتیت نگهداری میکنم بهم اعتماد کن
عزیزم هر از چهار ساعت حتما قطرش بهش بده.تا تبش کاملا از بین بره.نگرانم.نباش چون داشتن تب عادیه.
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
با اجازه صاحب تاپیک مامانا دخملم پنج ماهه و نیمست دو سه روزه زیاد میخوابه پا نمیشه بازی کنه و قان قون کنه البته یکم سرما خوردست ولی خیلی میخوابه فقط واسه شیر پا میشه کسی میدونا چرا ببرمش دکتر ؟؟؟
کاشت ناخن دیزاین حرفه ای با مناسبترین قیمت و کیفیت ❤️💅😊😊 منتظرتون هستیم 09330029500
اگر شیر خودتم.میخوره بهش شیر بده تا ادار کنه اینحور برا کاهش تب موثره
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2740
اخه لیلی جون بعضی از داروها حالت خوابالودی به بجه میده اگر واسه سرماخوردگی دارو بهش میده شاید از اثرات داروه
به هیچ عنوان دستمال با آب سرد رو پیشونیش نذار باعث خدایی نکرده تشنج میشه با آب ولرم پاشویه کن و لباساشو در بیار بچه ی منم دو ماهگی تب کرد اینکارو کردم خوب شد البته تو نت خونده بودم اگه پایین نیومد ببرش بیمارستان 4 ساعت یه بار 2 برابر وزنش استامینفن بده
2706