2733
2739
اگر بچه رو از پوشک نگرفته باشیم و حامله بشیم لطمه ای به بچۀ توی شکم و خودمون وارد نمیشه؟ لطفا هر کی اطلاع و تجربه ای دربارۀ فاصلۀ سنی مناسب داره مطرح کنه. ممنون می شم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به پوشک ربطی داره؟
3 سال فاصله سنی خوبی باید باشه ولی خب بچه 3 ساله خیلی مستقل نیست. بچه های من 5 سال و نیمه تفاوت سنیشون. تا حالا که خیلی راضی بودم.. پسر بزرگم هم حسابی از آب و گل دراومده و اکثر کاراشو خودش میکنه و کلا چون درک داره توی این سن خیلی رعایت میکنه و کمک میکنه
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2738
ربطش اینه که وقتی حامله باشیم و از پوشک نگرفته باشیم باید دائما بغلش کنیم ببریم دستشویی و اگر بیرون بریم هم باید دائما ازش بپرسیم دستشویی نداری و بازم بغلش کنیم و فوری به دستشویی ببریم. حالا تصور کنید یه بچه هم توی شکم و ممکنه به لک بینی و ... بیفتیم!!! یا خدای نکرده سقط
خیلی فکرمو مشغول کرده رفقا
دوست دارم 4تارو بیارم حداقل.چیه کلاس میزارن یکی میارن؟بچه ها گناه دارن تنها باشن.دخترک تنها اصلا نگران نباش سنشون خیلی خوبه دوتا رفیق میشن واسه هم.فقط باید از الان رو اولی کار کنی یکم مستقل بشه
2706