2733
2739

تازه سفارشم رسیده بود بخدا هنوز تنم نکردم شوهرم ببینه مادرش خونمون مهمون بود گفت مامان شما بردار دوباره سفارش میده 

داشتم منفجر میشدم بخدا کلی گشته بودم تا این مدل پیدا کنم و خوشم بیاد

اصلا بحث مالی و اینا نیست دوست ندارم چیزی که من برای خودم خریدم بدون اجازه من بده مادرش

شب گفتم یه انتقاد دارم ازت تو حق نداشتی بدون اینکه نظرم بپرسی بذل و بخشش کنی بهش برخورد و بهم گفت مسخره بازی در نیار مگه چیه برو خودت دوباره سفارش بده زیادم حرف نزن حوصله ندارم 

الهم صل علی محمد وآل محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

حق داری ناراحت شی

من بودم تا الان از حرص ترکیده بودم

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا💙💙💙💙وزن ۷۸/۹۰۰ ......قد ۱۷۶ ......هدف ۷۲                                                هفته اول:۷۸/۳۵۰هفته دوم:۷۷/۵۵۰هفته سوم:۷۶/۸۰۰هفته چهارم ۷۶🔒

وااای این عمق فاجعس خداوکیلی بدون اجازه سفارشتو داد رررفتتتت😨

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2706