2733
2739
عنوان

نی نی یک ماهه من

185 بازدید | 11 پست
سلام من یک پسریک ماهه دارم ...سه چهار روزه موقعی که میخوادشیرموبخوره خیلی بی ارومی میکنه اخر سر هم یکمشوبالامیاره ولی اگه همون موقع بهش شیرخشک بدم اروم میشه ومیخوره...احساس میکنم شیرم رقیق شده یامزه اش رادوست نداره...درصورتی که اوایل مزه شیرخشک رودوست نذاشت...چیکارکنم؟
ویک مشکل دیگه هم که داره زیرسینه ام زودخوابش میبره ...حتی پنج دقیقه هم شیر نمیخوره میخوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید فشار شیرت زیاده( برای فهمیدنش میتونی شیرتو بدوشی بدی بخوره ببینی اونوقت هم بیتابی میکنه).اول یکم شیرت رو بدوش بعد بده بچت مک بزنه.شاید هم رفلاکس داره.شیر خشک خوشمزه تره معلومه اگه شیر خشک بدی دیگه سینه رو نمیگیره.کوتاه نیا.سعی کن با مشورت با دکتر حتما با شیر خودت تغذیش کنی وگرنه گرفتار میشی.اگه خوابش میبره یواش با چونه و گوشاش بازی کن که بیدار شه و شیر بخوره
2740
حتما شیرت زیاده و با فشار بیرون میاد.همونطور که گفتم قبل شیر دادن شیرت رو بدوش بعد سینه رو بذار تو دهنش طوری که کل هاله قهوه ای سینه داخل دهن نوزاد باشه.امتحان کن ایشالله جواب میگیری
منم همین مشکل رو داشتم عزیزم
بچه ام زیاد شیرم رو نمی خورد بی قراری میکرد ب چون داشت به شیر خشک عادت میکرد
الان بچه ام 8 ماهشه اصلا شیرمو نمی خوره شیر خشکم فقط شبا تو خواب میخوره
شما اشتباه منو نکن
شیر خشک رو سریع قطع کن
فقط از سینه خودت بهش بده تا بد عادت نشهمن خیلی عذاب کشیدم سر این قضیه
... واگر چشمانت قدرت درک نگاهم را داشت
خوب می فهمیدی که تورا،
از ته دل میطلبد دستانم...
جیغ و داد و بیقراریش رو تحمل کن هیچی بهتر از شیر مادر نمیشه
چند وقت پیش همه بهم میگفتن ولی من گوش نکردم حالا واقعا پشیمونم
... واگر چشمانت قدرت درک نگاهم را داشت