2737
2739
عنوان

سونوگرافی تعیین جنسیت دکتر شاکری

2913 بازدید | 18 پست
دوستای گلم میدونم این موضوع خیلی تکراریه اما اگر میشه اونایی که تجربه تعیین جنسیت پیش دکتر شاکری رو دارن بگن تو چه هفته ای رفتن.. دکتر چی تشخیص داده و آیا درست بوده یا نه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

همیشه هم درست نمی‌گویند

ایشون یک پزشک فوق‌العاده بی وجدان و بیرحم هستند ، اگر بشه بهشون پزشک گفت  ، بنده برای تعیین جنسیت قبل از اقدام به بارداری پیش ایشون رفتم ، گفتم دختر دارم پسر می خواهم گفتند من می توانم این کار رو بکنم ، بعد از کلی هزینه کردن و وقت گذاشتن ماه سوم بارداری وقتی پیششون رفتم متوجه شدیم دختر است ، هممون شوکه شدیم ، دکتر که دید اوضاع خیلی خراب است خیلی ریلکس اسم یک قرص سقط جنین به همسرم داد که بره بخره و بنده جنین رو سقط کنم ،   ، معلوم نیست با چند نفر اینکار رو کردند

ما دختر دوست داشتیم و این جنایت رو نکردیم ، ولی ایشون یک قاتل و جنایتکار علیرغم ظاهری مهربان و جنتلمن هستند 

همیشه هم درست نمی‌گویند   ایشون یک پزشک فوق‌العاده بی وجدان و بیرحم هستند ، اگر بشه بهشون پ ...

واقعا برای شما متاسفم. شما از طرف کودوم کیلینیک یا پزشک مامور شدین که اینجا مردم را تخریبب کنید؟؟ شما تمام متنهایتان تکراری است و عینا همین متن را در جاها و شبکه های اجتماعی مختلف کپی کردین. چرا شما یکبار مدارک ، اسم بیمار، و تاریخ مراجعه را جهت صحت ادعای خود اعلام نمیکنید؟ مشخص هست شما بیمار نیستین و ارباب رجوع نبوده و تمام حرفها دروغ و بی اساس و بی پایه است. اگر ادعای دروغین شما ثابت گردد از نظر پزشکی قانونی  پزشکی که تشویق به سقط نماید مجوز طبابت آن شخص سریعاً باطل میگردد. چرا اگر ادعای شما دروغ نیست دنبال این قانون نرفتید؟؟؟

همیشه هم درست نمی‌گویند   ایشون یک پزشک فوق‌العاده بی وجدان و بیرحم هستند ، اگر بشه بهشون پ ...

ببخشید میشه بهم بگید به چه روشی براتون تعین جتسیت میکرد خواهشششش جواب بدین برام خیلی مهمه

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

کار دکتر شاکری واقعا خیلی عالی بود. اقای دکتر شاکری شخصا سونورو انجام میده. من از طریق سایتشون و توصیه خوهرم با مرکزشون آشنا شدم. جنسیت بپمو درست تشخیص داد توی هفته 11 جنسیتمو گفت. میدان آرژانتین، خیابان بخارست (همون احمد قصیر) کوچه هشتم - مرکز تصویربرداری دکتر شاکری 02188502324   - سایت مرکز تصویربرداری دکتر شاکری

کار دکتر شاکری واقعا خیلی عالی بود. اقای دکتر شاکری شخصا سونورو انجام میده. من از طریق سایتشون و توصیه خوهرم با مرکزشون آشنا شدم. جنسیت بپمو درست تشخیص داد توی هفته 11 جنسیتمو گفت. میدان آرژانتین، خیابان بخارست (همون احمد قصیر) کوچه هشتم - مرکز تصویربرداری دکتر شاکری 02188502324- سایت مرکز تصویربرداری دکتر شاکری

2706