2737
2739
از نظر بیمه و ......وقتی یه بار سزارین شده باشی دومی سزارین باید باشه دیگه....پس دیگه زیر میزی رو میشه نداد؟
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
زیرمیزی سزارین دستمزد دکتره..رشوه که نیست که سزارینت کنه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ﺳﻼﻡ. اﮔﻪ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻠﻪ. ﭼﻪ اﻭﻟﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﭼﻪ ﺩﻫﻤﻲ, ﭘﺰﺷﻚ ﺯﻳﺮ ﻣﻴﺰﻱ ﺑﮕﻴﺮ, ﺯﻳﺮﻣﻴﺰﻳﺸﻮ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ
اﻣﺎ اﮔﻪ ﺑﺮﻱ ﺩﻭﻟﺘﻲ, ﺑﺮاﺕ اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺸﻪ و ﻣﺒﻠﻎ ش ﻫﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻤﺘﺮﻩ
2740
حالا بگین می شه اولی رو اگه سزارین کردی دومی رو طبیعی زایمان کنی ؟ من دیگه سزارین نمی خوام

خطرناکه حسن

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

زیرمیزی چیه؟ منظورت همون دستمزد سزارینه؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706