2733
2734
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 696161 بازدید | 911 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من یه زمانی خیلی بی قرار بودم موقع انجام این ختم یه خواب خوب دیدم که تعبیرش این بود رحمت خدا روی شونه های تو نشته برای استفاده از ان صبر داشته باش صبر.. از اون موقع دیگه اروم شدم وسپردمش به خدا
یا رب، فقط به دست های مهربون و بخشنده تو خیره شدم
سلام بچه ها اگه میشه واسه منم دعا کنید خیلی به دعاتون محتاجم .من مدت 4 سال هست که با یک نفر هستم خیلی هم دوست داریم همدیگرو ، اما خانوادش اذیت میکنند بهانه های الکی میارن . دعا کنید که درست بشه خودمم نذر کردم هم یاسین هم حشر هم بسم ا... هم زیارت عاشورا .
2740
نیلو جونم میام پیشت

سروین جان 5-6 ماهه که توی این تاپیک نیومدی. خیلی تاپیک خوبی داری. جو دوستانه ای داره از موضوع اصلی هم پرت نشده. خیلی قشنگ جوابای سوال همه رو دادی
کاشکه باز هم به این تاپیک بیای و از خودت بگی. امیدوارم که تا الان مامان شده باشی و یا در شرف مامان شدن باشی
به امید دیدار
خدا می بیند و می پوشاند...مردم نمی بینند و فریاد می زنند
سلام منم این ختم رو گرفتم روز 30 جواب گرفتم
خدا رو شکر ولی خیلی طولانی بووووووووووووووووووووووووووووووووووود
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
2706