2737
2739

بله 

مادربزرگم با اینکه پیر بود اما دم عیدی موهاشو رنگ کردیم حالش خوب بود برای عید آماده می‌شد و اینا 

یهو پدربزرگم زنگ زد که وایتکس و جرم گیر قاطی کرده که ظرفارو بشور 

اسم داشت 

فوت کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله  مادربزرگم با اینکه پیر بود اما دم عیدی موهاشو رنگ کردیم حالش خوب بود برای عید آماده می‌شد ...

خدا رحمتشون کنه،

وایتکس واقعا بده که با چیز دیگه مخلوط بشه.

منم این اشتباه را کردم، تا مدتها نفس تنگی گرفتم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2740
خخخخ  خیلی اینکارو می‌کرد  ببین پیر بود اما از اون پیر هایی که به خودش میرسید آرایشش رنگ ...

در اون که سرزنده بود شکی نیست ولی ادم سالم واتکس ترکیب کنه میپره میره بعد ایشون با اسمی که داشتن .... خدا رحمتشون کنه

همکلاسی دانشگاهیم قرار بود صبح بیاد دانشگاه روی پروژه کار کنیم روز قبلش تا بعدظهر سر کلاس بودیم .هرچی زنگ زدم جواب نمی‌داد تا چند روز هیچکسی ازش خبر نداشت تا اینکه گفتن همون روز صبح که قرار بوده بیاد توی اتوبان تهران قم نزدیک پلیس راه پیاده شده بوده از ماشین که یه مسافر پیاده بشه اما یه ماشین دیگه خواب بوده منحرف میشه و میزنه به گارد ریل و این دوستم بین ماشین و گارد ریل گیر می‌کنه و همونجا فوت میکنه‌

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2706