2733
2739
دوستان من همیشه فکر میکردم چون آدم صادق و روراستی هستم خیلی خوبه اما الان فهمیدم مردا زیاد از رنهای رو راست و یکرنگ خوششون نمیاد. همینطور اینکه من خیلی برای شوهرم یا خانواده اش مایه میذارم خیلی به اصطلاح خودمو میکشم تو پذیرایی همیشه بهترین غذاها غذاهای فانتزی .... الان احساس میکنم یه جورایی همه ازم توقع دارن همیشه چون سرکار میرم هیچ درخواستی از شوهرم نمیکنم اگر برام بخره که هیچ اما اگر نخره یا حتی ندونه من اصلا به زبون نمیارم که احتیاج دارم احساس میکنم خودمو کوچیک میکنم و نیازهامو خودم تامین میکنم ولی الان بخصوص از وقتی جاری دار شدم و رفتار اونو میبینم که مثل یه خانوم رفتار میکنه اصلا خودشو اذیت نمیکنه... چقدرم هم عزیزه احساس میکنم دارم اشتباه میکنم میخوام دیگه کارای قبلو نکنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم
ضمنا بگم من همیشه خیلی محبت میکنم و چیزایی که تو وظیفه ام نیست انجام میدم ولی زبونم تلخه و بعدش غر میزنم و شکایت میکنم و احساس میکنم همه کارای خوبم رو پاک میکنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا عزیزم اینا رو بخون ولی سیاست با همین دو کلمه اینجا و اونجا خوندن به دست نمیاد. باید وقت بذاری اساسی و همینطورم تو زندگی اطرافیان دقت کنی و ازشون یاد بگیری.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=20071&PostID=8955774#8955774

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=148427&PostID=8970640#8970640

موفففففففففففففق و خوشبخت باشی
2742
عزیزم خودت که کاملا ایرادهای خودت رو شناختی پس میتونی کم کم اصلاحشون کنی
اول اینکه خیلی بیش از وظیفه ات مایه نزار
دوم وقتی کاری میکنی دیگه بعدش با منت و غر غر خرابش نکن...یا کاری نکن یا بی منت انجام بده
سوم مسئولیت های مالی شوهرت رو به دوش نکش البته تو دنیای امروز باید همکاری و گذشت بیشتری از لحاظ مالی نسبت به قبل داشت ولی بهتره همچنان عمده مسئولیت با مرد باشه
خودت رو هم با جاریت مقایسه نکن هر کسی رفتار و منش خاص خودش رو داره و اگر اون سر سنگین تره معنیش این نیست که عزیز تره شما سعی کن در عین حال که خودت هستی احترام خودت رو حفظ کنی الان هر تغییر رفتار ناگهانی به همه نشون میده که یا رفتار های قبلیت همه دروغ بوده یا الان داری به جاریت حسادت میکنی تغییر ها رو یواش یواش پیاده کن
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
artimis جون کاملا درکت می کنم عزیزم. زیادی خوب بودن و زیاد محبت کردن توقع میاره و لطفت بعد از یه مدت میشه وظیفه. آروم آروم کمش کن . به فکر خودتم باش. بذار یه وقتایی دیگران در حقت لطف کنن. واسه عزیز شدن نباید دست و پا زد. آدم باید خودش باشه
2740
مردم مملکت ما فکر می کنن کسی بیشتر لطف می کنه محتاج تره !!!! پس بهش کمتر توجه می کنن و البته آدم هر جوری با خودش رفتار کنه باهاش همونطوری رفتار میشه . اگه به منفعت خودت فکر نکنی و همش فدای دیگران بشی دیگران هم فدات می کنن و بهت فکر نمی کنن .
اما اگه به خودت احترام بذاری وقتی خسته ای خودتو واسه کسی نکشی دیگران هم بهت احترام می ذارن و بهت حق میدن که خسته باشی. وقت نداشته باشی و ... اینجوریاس دیگه
میدونید بچه ها خودم میدونم همیشه بهتره محبت طوری باشه به یاد اطرافیان هم بیاد محبت زیاد برای هر کسی توقع میاره ولی بیشترین مشکلی که دارم اینه که همیشه خیلی خیلی زیاد برای دیگران کار انجام میدم بعدش پشیمون میشم یا مثلا خیلی خیلی از خودم مایه میزارم انرژی زیادی از خودم میگیرم کار خونه رو با اینکه سرکار هم میرم به تنهایی انجام میدم بعد وقتی یاد کارام می افتم دلم به حال خودم میسوزه بخصوص وقتی خودمو با جاریم مقایسه میکنم اصلا دلم نمیخواد این احساس برام بوجود بیاد نمیدونم از کجا باید کارامو اصلاح کنم
خانم برادر من خیلی کارها بلد بود ولی همیشه خودشو ناوارد نشون میداد ولی خیلی هم تو زندگیش موفق بود و هست.
یه بار به من گفت اگه همه تواناییاتو رو کنی همه ازت توقع میکنن...
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
من همیشه عاشق این بودم که وقتی مهمونی میدم غذاهای جدید و فانتزی و دسر... درست کنم الان بعد 4سال طوری شده هرکی میخواد بیاد خونه من غذاهایی رو که دوست داره بخوره یا شنیده رو سفارش میده درست کنم من خیلی وقتا حرصم درمیاد دوست دارم خودم برای این کارا تصمیم بگیرم اگر دوست داشته باشم انجام بدم وگرنه انجام ندم ولی همیشه تو رو دربایستی انجام میدم
عزیزم خیلی راحت کمش کن...
منم همیشه دوست داشتم مهمونیهای آنچنانی با غذاهای فانتزی و... بدم ولی وقتی خانواده شوهرم همش خودشونو دعوت میکنن و از طرفی برای این همه زحمتم هیچ ارزشی قائل نیستن بی خیال شدم.
تازه بیشتر وسایل رو خودم با پول خودم می خریدم.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2706