2737
2739
عنوان

بیماری دو قطبی

31323 بازدید | 85 پست
سلام من بعد از 12 سال تازه متوجه شدم که شوهرم بیماری دو قطبی داره البته به دلیلی که توی خونوادش از این رفتار هایی که ایشون داشت زیاد میدیدم فکر میکردم که اینها ذاتا بد جنسن البته الان یک ساله که خودش زد به سرش رفت من رو طلاق داد حالا به غلط کردن افتاده و من بردمش 2 تا دکتر روانپزشک که گفتن دوقطبیه لطفا من رو راهنمایی کنید
مامان من بیماری دو قطبی داره تا موقعی که داروهاش رو میخوره حالش خوبه یه مدت داروهاش رو نمیخورد خیلی حالش بد شد
چیزی که سرنوشت انسان را میسازد استعدادهایش نیست انتخابهایش هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تو این بیماری تو دوره ای که پر انرژی هستن بسیار پر حرف میشن اصلا به حرف دیگران گوش نمیدن فقط حرف خودشون رو میزنن در موارد حاد توهم هم میزنن
دقیقا عزیزم الان شوهرم همش زنگ میزنه گریه میکنه که بیا دوباره زندگی کنیم میدونم بی فایده هست چون دکتر ها میگن هیچ تضمینی نیست که این افراد دارو هاشونو بخورن و شوهر من به از نوع حاد داره میشه فقط دلم براش میسوزه کمکم کنید لطفا
منم خیلی دلم برا اینجور شخصیت ها میسوزه البته خوب بیمارن و باید از خدا شفاشونو بخوایم ولی خوب بیماری روانی یه بیماری جسمی نیست که خدا نصیب هیچ کس نکنه بیماری جسمی هم از روح و روان انسان تاثیر میگیره حتی سرما خوردگی.
الهم صل علی محمد وال محمد.
متاسفانه مشکل این افراد اینه که قبول نمیکنن بیمارن و داروهاشون رو مصرف نمیکنن مامان من که با تهدید من شروع کرد به مصرف داروهاش بهش گفتم اگه داروهات رو مصرف نکنی دیگه منم نمیبینی و خوشبختانه تهدیدم کارساز شد الان هم حالش خوبه
خدا رو شکر الی جون متاسفانه مامان منم به بیماری وسواس مبتلا و یه رفتارایی ناراحت کننده و افسردگی که همه تبعات وسواسشه.ولی خوش به حال شما چون برا وسواس زیاد دارو نمیدن.
الهم صل علی محمد وال محمد.
2706