2737
2734
عنوان

بیماری دو قطبی

| مشاهده متن کامل بحث + 31325 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اختلال دو قطبی دارم که دکتر فرامرز ذاکری تشخیص دادند که باید قرص لیتیوم بخورم البته الان دیگه قر ...

عزیزم این دکتر کارشون چجوریه؟

کجاست مطبش؟

این دستگاه که گفتی چی هست؟؟؟

میشه برای سلامتیم یه آیة الکرسی بخونید😍

عزیزم شما خودت به تنهایی به روانشناس مراجعه کن که پیامد های برگشتت رو با هم بسنجید و تصمیم بگیر

همسرت هم اگه داروش رو منظم مصرف کنه و پیش یه روانشناس خوب طولانی مدت روان درمانی بگیره حالش خیلی خوب میشه

من روانشناس خیلی خوب میشناسم خودم هم پیشش میرم کارش حرف نداره اگه خواستی پیام بده شماره شو بهت بدم 

خیلی با وجدانه راهنماییت میکنه درست

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2731
سلام عزیزم آره مامانم هنوز دارو میخوره خداروشکر حالش طبیعی هست . البته یه مدت بستری شد تا دکتر داروه ...

سلام پیش کدوم دکتربردین؟برادرمنم دوقطبی داره لطفاجواب بده🙏

2738

ببین خانوم زندگی با ی دو قطبی مث جهنمه من  20 سالمه 7 نوع دارو میخوردم الان قطعش کردم و میخوام تو سربازی دور از چشم خانواده خودکشی کنم خلاصه که خودتونو گول نزنید 

من اختلال دو قطبی دارم که دکتر فرامرز ذاکری تشخیص دادند که باید قرص لیتیوم بخورم البته الان دیگه قر ...

این دستگاه چی هست خواهشا بگید درمان شدید الان ...یا همون ش‍ُک دادن میشه ...برادرم دوقطبی شدید داره