2733
2734

دما زیاده .... باید دماشو کم کنی 

زمانش رو بیشتر

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حرارت زیاده دیگه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

دما رو کم کن زمان رو زیاد

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
2738

سوال منم هست واقعا

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
ضخامت کیک زیاده

ضخامت کیک من یه بند انگشته ولی بازم وسطش نمیپزه

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2706