2737
2734
خوبه یا ن خرج اضافست؟
آهای پسرای همسایه شما را بخدا مردای خوبی شوید،من دارم این فرشته را با خون دلم بزرگ میکم👼
خیلی خوبه مخصوصا واسه لباس بچه
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
من سونیا دارم. خیلی خیلی تمیز میشوره اما خیلی وقته استفاده نمیکنم. چون خشک کنش قویه و لباس رو داغون میکنه. هم رنگش هم کشش. اگر فقط بشوری و بادست بچلونی خیلی لباس سالم تر میمونه. من از تنبلی استفاده نکردم زیاد. چون تو تراسم شیر آب ندارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه مخصوصا واسه لباس بچه
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2728
میتونی تکه های لباس خودت یا دستمال رو هم توش بشوری من فقط کهنه شورم میشوره با دست اب میکشم خیلی خوبه
عالی بود تا سه سالگی لباسای پسرمو باهاش میشستم هم لباساش سالم میموند هم تمیز میشست ،تایم شستشو کم بود و رنگا هم دیگه قاطی نمیشد کلا عالی بود البته بدیش این بود خشک کن نداشت اگر میداشت خیلی بهتر بود
Lilypie First Birthday tickers
2740
عال من توسیسمونی نخریدم تا دو ماه با دست یا لباسشویی خودمون میشستم دستم کنده میشد یا لباسا تو ماشین داغون رفتم خریدم جونم به جونش بسته الان که دخترم ٢.٥ساله اش کاهی لباسای کم خودمون رو توش میشورم که فوری
سلاممممممم من گروه خرید از حراج های انگلستان در تل گر ام دارم که یه ماهه به دستتون میرسه ایدی من در تل گرا م: maryamdarharaj@