2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دختر من تمام شب که بیدار بود روز هم دو سه ساعت بیشتر نمیخوابید تازه اونهم خیلی سبک بود تا صدایی میومد بیدار میشد. نگران نباش بزرگتر که بشه خوابش خوب میشه ایشالله
سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
2740
شبا تا 2 نمیخواد بخوابه بعدشم که با همه خستگی میخوابه نهایتا 3 ساعت پشت سر هم میخوابه و بعد اون 3 ساعت دیگه خوابش همش کوتاه کوتاهه و دوست داره رو پام باشه
پروردگارا هیچ زنی رو در آرزوی مادرشدن نگذار امین
روز هر 2 ساعت که بیداره 2 ساعت میخوابه البته نه پشت سر هم مثلا 45 دقیقه میخوابه بعد میخا بیدارشه یه کم تکوش مید دوباره میخوابه البته به ور نمیخوابونمشا خودش خوابشمیاد
پسر منم اینجوری بود.5 ماهگی خوابش خیلی بهتر شد.الانم که 6 ماهشه بیشتر میخوابه.رفته رفته بهتر میشن. فقط مشکل من اینه که قبلا با پستونک میخوابید ولی الان فقط رو پا میخوابه زانوهام داغون شدهونمیدونم چطوری عادتشو ترک بدم.یه برنامه مستند خارجی بود بچه رو میذاشتن تو تختش خودش میخوابید تازه نوزادم بود
آخه هستی جون این بچه ای بود که تا 10 رو پیش تو روز هر 2 ساعت که بیدار 2 تا 3 ساعت میخوابید شبا هم از 11 تا 4 صب یه کله میخابیدبعد پامیشد شیر میخر داره تا 2 ساعت بعد میخوابید و تا 8 صبح خواب بود اما الان بعد اینکه 4 یا 5 بیدار میشه دیگه همش میخواد ر پا بخوابه و خوابش خیلی سبکه اصلا به خوابه شب نمیخوره
2706