2733
2739
دخترم۶ماهس قبلن خیلی کم بالامیاورددکتر بهش نکسیوم داده ازوقتی میدم بیشتربالا میاره چیکارکنم طبیعیه قبلن کم بود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من پسرم از ٢ ماهگی رفلاکس درجه ٤ داشت و دکتر مقدادی قرص نکسیوم داد و من گفتم قرص نمیدم ، تجویز پودرش رو داد ،پودر نکسیوم ١٠ که مخصوص نوزاد هست و طعم پرتقال داره و نوزاد راحت می تونه بخوره ، من دو پک از دبی خریدم و بهش دادم خوب خوب شد
زندگی مثل یک کلاف کامواست،  از دستت که در برود می شود کلاف سردر گم، گره می خورد، می پیچد به هم ،  گره گره می شود،  بعد باید صبوری کنی،  گره را به وقتش با حوصله وا کنی، زیاد که کلنجار بروی ، گره بزرگتر می شود،  کورتر می شود،  یک جایی دیگر کاری نمی شود کرد، باید سر و ته کلاف را برید،  یک گره ی ظریف کوچک زد، بعد آن گره را توی بافتنی یک جوری قایم کرد، محو کرد،  یک جوری که معلوم نشود، یادت باشد، گره های توی کلاف همان دلخوری های کوچک و بزرگند، همان کینه های چند ساله، باید یک جایی تمامش کرد، سر و تهش را برید، زندگی به بندی بند است به نام "حرمت " که اگر آن بند پاره شود کار زندگی تمام است
2731
من پودرشو میدادم عزیزم ، اخه قرصش مخصوص بزرگساله اما چون پودرش اصلا تو ایران نیست ، اجبارا قرصش رو تجویز می کنند که برای بالای ١٢ ساله ، اگر امکانش رو دارید که پودرش رو از دبی یا ترکیه فراهم کنید خیلی بهتر از قرصشه ، اما بالا اوردنش ربطی به قرص نداره عزیزم ، مطمئنی مقدار قرصش رو اندازه میدی بهش ؟
زندگی مثل یک کلاف کامواست،  از دستت که در برود می شود کلاف سردر گم، گره می خورد، می پیچد به هم ،  گره گره می شود،  بعد باید صبوری کنی،  گره را به وقتش با حوصله وا کنی، زیاد که کلنجار بروی ، گره بزرگتر می شود،  کورتر می شود،  یک جایی دیگر کاری نمی شود کرد، باید سر و ته کلاف را برید،  یک گره ی ظریف کوچک زد، بعد آن گره را توی بافتنی یک جوری قایم کرد، محو کرد،  یک جوری که معلوم نشود، یادت باشد، گره های توی کلاف همان دلخوری های کوچک و بزرگند، همان کینه های چند ساله، باید یک جایی تمامش کرد، سر و تهش را برید، زندگی به بندی بند است به نام "حرمت " که اگر آن بند پاره شود کار زندگی تمام است
سلام عزیزم من دادم بچم تا٨ ماهگی ریفلاکس شدید داشت که با رعیا کردن و راینیتیدین خوردن هیچ تغییری نکرد ولی با قرص نکسیوم یک هفته ای زیرو رو شد!بعد از یک ماهم دیگگه ندادم.ریفلاکس بچمبه حدی بود که تا ٨ ماهگی اصلا درازکش نمیکردمش غلت بزنه یا بخاد چاردستوپا بره!!!!
Lilypie Pregnancy tickers
2740
عزیزم من پسرم از ٢ ماهگی رفلاکس درجه ٤ داشت و دکتر مقدادی قرص نکسیوم داد و من گفتم قرص نمیدم ، تجویز ...

سلام عزيزم اميدوارم كه باشيد دكتر به پير منم پودر نكسيوم داده اماشما چه مقدار از پودر رو هر دفعه به ني ني تون ميداديد؟