2752
2734
عنوان

خواهر شوهر من چرا اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4171 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شاید میخاد بگه چون من مردم کمبودی ندارم و همه چی خوبه. شاید بخاطر تجردش احساس میکنه دنیاش با شما فرق داره و دوس داره فاصله بگیره . لزوما نشونه تنفرش از شما نیست.
من به دستای خدا خیره شدم......معجزه کرد.
بعضیا روابط اجتماعیشون ضعیفه دیگران که اونارو میبینن فکر میکنن دارن کلاس میذارن من اینجور آدمارو زیاد دیدم، شاید خواهر شوهر شما جز اون دسته آدما باشه
خدمت و محبت این دو لذت شریف را، آفریدگار مهر، گوهر نهاد آدمی شناخته ست رهروی شنید و گفت: کار عاشقان پاک باخته ست. گفتم ای رفیق راه، یک نگاه مهربان که از تو ساخته ست...
2731
مهسا جان منم مجرد بودم زن داداشم میومد خونه باهم میرفتیم بیرون.میرفتیم پیاده روی.خیلییی خوبیم با هم.البته فکر میکنم با جاریم بهتره.اما دلیلش نمیدونم
الان دیگه همه گیر شده این سر توی گوشی و تبلت بودن خیلی هم زشته ما مهمون می یاد خونمون اول می گه وایرلس رو روشن کن اون سری به شوهرم گفتم دیگه هر کس اومد گفت روشن کن بگو قطعه مثلاً اومدن مهمونی یا گوشی بازی ههههههههههههههههه
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
2740
خب دلیل نمیشه که ما با هر کسی نسبت داریم بتونیم باهاش صمیمی باشیم .گاهی شخصیت ادما خیلی با هم تفاوت داره و حرف و فعالیت مشترکی ندارن با همدیگه.
من به دستای خدا خیره شدم......معجزه کرد.
خواهر شوهر منم همینه البته از وقتی ازدواج کرد بهتر شد روابطش ولی نه خیلی مثلا عید دیدنی خونه ما نمی امد من اولا خیلی بهم برمیخورد الان انقدر از همشون بدم میاد میگم بهتر که زیاد نبینمش دیگه خیلی برام رفتاراش اهمیت نداره چون عین خودش رفتار میکنم اگه تو هم عین خودش رفتار کنی هم اون میفهمه هم خودت ناراحت نمیشی چون میگی منم همین کار را باهاش کردم یه جورایی تلافی کردم