2737
2739
عنوان

خواهر شوهر من چرا اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4171 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاسمین جون خیلی باحالی
عوض می کنی زندگیمو تو یادم دادی عاشقیمو تو رو تا ته خاطراتم کشیدم به زیبایی تو کسی رو ندیدم نگو دیگه آب از سر من گذشته مگه جز تو کی سرنوشتو نوشته تحمل نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی ..
2731
سلام به همه منم دوتا خواهرشوهر دارم الان یازده ساله عروسشون شدم همراهه مادرشوهرم تیکه بود که بارم میکردن همیشه از دستشون اشک میریختم منو با همه مقایسه میکردن ولی الان که جاریم اومده گزاشتنش رو جفت چشماشون همشم جلویه من ازش تعزیف میکنن به این نتیجه رسیدم که خیلی بدشانسم دستم نمک نداره
روژین جون یه عاملی (که نمی دونم چیه) باعث میشه خواهرشوهرت خیلی به تو حسادت کنه! این توصیف هایی که تو ازش میکنی همه اش نشونه های حسادت شدیده! فکر کن ببین بابت چی داره اینجوری جلزولز میکنه!!!
در مجموع به نظرم کل ماجرا هیچ اهمیتی نداره! بی خیال! باهات حرف نمیزنه باهاش حرف نزن. نگات نمیکنه نگاش نکن. یه جوری رفتار کن که انگار وجود نداره! (البته اینطوری احتمالش هست که بیشتر چزونده بشه و سعی کنه یه جور دیگه حالتو بگیره! اما بازم بی خیال!)
سلام بنظر من تنها راهش اینه که نسبت به رفتار خواهر شوهرت بی اعتنا باشی افراد مجرد بیشتر از متاهل سرش تو گوشیه، شاید با کسی در ارتباط پیشنهاد یاسمین یه مشکل کوچولو داره، بنظر من از محبت و خوبیهایی که شوهرت بهت میکنه به هیچ وجه جلو خونواده شوهرت نگو اولا بخاطر اینکه شاید شوهرت راضی نباشه از خصوصیات زندگیتون بگین دوما و مهمتر از همه ممکنه از سر دلسوزی فکر کنن پسرشون زن ذلیل شده یا داره در حقش اجحاف میشه،ممکنه زیر گوشش بخونن یا به اصطلاح درسش بدن و حسابی شست و شوی مغزی بدن ازین موارد دیدم که میگم، پس در این مورد غلو نکن که به ضررته سعی کن شوهرت رو قانع کنی که خودش تو جمع خانوادش واست ارزش قائل شه گفتن خوبی های شوهرت از زبون تو فقط حس حسادت دیگران رو تحریک میکنه
2740
سلام بنظر من تنها راهش اینه که نسبت به رفتار خواهر شوهرت بی اعتنا باشی افراد مجرد بیشتر از متاهل سرش تو گوشیه، شاید با کسی در ارتباط پیشنهاد یاسمین یه مشکل کوچولو داره، بنظر من از محبت و خوبیهایی که شوهرت بهت میکنه به هیچ وجه جلو خونواده شوهرت نگو اولا بخاطر اینکه شاید شوهرت راضی نباشه از خصوصیات زندگیتون بگین دوما و مهمتر از همه ممکنه از سر دلسوزی فکر کنن پسرشون زن ذلیل شده یا داره در حقش اجحاف میشه،ممکنه زیر گوشش بخونن یا به اصطلاح درسش بدن و حسابی شست و شوی مغزی بدن ازین موارد دیدم که میگم، پس در این مورد غلو نکن که به ضررته سعی کن شوهرت رو قانع کنی که خودش تو جمع خانوادش واست ارزش قائل شه گفتن خوبی های شوهرت از زبون تو فقط حس حسادت دیگران رو تحریک میکنه

بنظرمن هم اگه تعریف کنی بیشترخانواوه هاحسادتشون تحریک میشه و اذیت میکنن بهترین کاربی محلی اصلا انگاروجود خارجی نداره یه سلام به همه بکن وبشین به شوهرت بگو دوست داری تو جمع خانواده بهت توجه بکنه تا دلت بیشتر بهش گرم باشه به وزیر پوستی خودت بیشترتحویلش بگیر