2737
2734
با سلام من تاالان استفاده نکردم. ولی تو فروشگاه دیدم ،‌ هرسه ماه باید استفاده بشه باید مثل پودر ماشین ، بریزیم و با درجه 60 ماشین و روشن کنیم. کسانیکه انجام دادن چطوریه؟؟ چه مارکیش خوبه؟؟ دقیق چطور استفاده بشه؟؟ @@@@@@@ بچه ها خیلی برام مهمه ،‌اگر میشه راهنمایی کنید
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
قبلا از نظرات شما دوستانه مهربان ممنونم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان دانیال ینی دمای آب 60 درجه سانتیگراد باشه
خدمت و محبت این دو لذت شریف را، آفریدگار مهر، گوهر نهاد آدمی شناخته ست رهروی شنید و گفت: کار عاشقان پاک باخته ست. گفتم ای رفیق راه، یک نگاه مهربان که از تو ساخته ست...
2742
مهدیه جان اونا برای جذب مشتری و اینکه فروششونو ببرن بالا مینویسن هر سه ماه... من تاحالا استفاده نکردم تجربه ای ندارم
خدمت و محبت این دو لذت شریف را، آفریدگار مهر، گوهر نهاد آدمی شناخته ست رهروی شنید و گفت: کار عاشقان پاک باخته ست. گفتم ای رفیق راه، یک نگاه مهربان که از تو ساخته ست...
درجه حرارت آب منظورمه
من اصلا تابحال استفاده نکردم. الان دو هفته ای میشه ، وقتی ماشین خاموشه داخل مخزنش آب جمع میشه من فکر میکنم علتش همین باشه که هیچ وقت رسوبگیری نشده
2740
هستی جون ممنون @@@@ الان از پارسال وقتی میان که ماشین لباسشویی نصب میکنن.نصاب همون موقع که نصب میکنه با خودش میاره و میفروشه خواهرم خریده به منم توصیه کرده برای اون سامسونگه @@@@ استفاده ازش قطعیه، این و میدونم فقط دوستانی که استفاده کردن ، دوست داشتم بدونم دقیقا چطوری و چه مارکی.
ایینه جون بیشتر توضیح میدی؟ مارکشم میگی؟
تو فروشگاه های بزرگ مثل شهروند داره + بهداشتی فروشی ها بعضیاشون دارن
2706