2737
2734
عنوان

پدرشوهرررررر

675 بازدید | 53 پست
ما با خانواده همسرم تو یه ساختمونیم... همسرم شرکتش مربوط به امور کامپیوتر هست و حالا یه فرصتی پیش اومده یه پروژه شبکه گرفته که خودش شخصا انجام بده و مجبوره بیشتر از تایم همیشگی کار کنه...
حالا این شده خار تو چشم پدرشوهرم...نه حسودی کنه به درامد ما... فکر میکنه من مجبورش کردم یا مثلا توقعاتم زیاده مجبوره بیشتر کار کنه...
اولا که همسرم عاشق کارشه دوما خودش خواسته سوما به نفع زندگیمونه حالا چند ماه تو سختی باشه ولی عوضش یه پول حسابی گیرش میاد بعدشم به فرض که من گفتم زندگی خودمونه دیگه...

حالا ما هروقت بریم خونشون مخ مارو کار میگیره که چشم همچشمی پدرزندگی رو درمیاره.. هرچی خریدیم مثال میزنه مثلا برا پسرم کاپشن خریدم 300 تومن میگه مردم از رو چشم و هم چشمی میرن لباس میخرن 300 تومن برا یذره بچه! حالا این یه مثاله اصن کبریت بخریم تیکه شو میندازه!!!
چند وقت پیشم دعوام شد با همسری اینا فهمیدن دیگه وااااااای یعنی رسما از وقتی برم بگم سلام تیکه و نصیحت تا موقع خداحافظی واقعا شامم امشب کوفتم شد
هرچی هم اهمیت نمیدم و خودمو سرگرم تی وی و بچه میکنم ادامه میده ماشالا هههه
واقعا آدم تا یه حد کشش داره...
همسرمم شاکیه ولی هرچی میگه فایده نداره ... قبلا اینجوری نبود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
به نظر من از اون ساختمون برو و خودت راحت کن . وهیچوقت هم برنگرد. مستقل زندگی کن تا هیچ کس سر از زندگیت درنیاره و این حرفا پیش نیاد
به نظر من قوم شوهر اگه فرشته هم باشن نباید باهاشون یه جا زندگی کرد
توی رابطه هاتون گاهی سنگ بندازید ...! تا عمقش براتون مشخص بشه ...!
اونایی که میگن برو...همسرم تک فرزنده از اول شرطش بود با اونا باشیم تو اون ساختمون ..چون محلش یه جای خوب تهران هست و خونه هم بسیار زیبا و متراژ خوبی داره من قبول کردم....خررر شدم دیگه
چرا گفتی که کاپشن 300 تومن؟
نگو عزیزم
چرا به اون میگی ماشینو میخوایم عوض کنیم؟
وقتی عوض کردین و خریدین
خودش می بینه
هرچی ام بگه فایده ای نداره
✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
2706